Oryginale prezenty z pysznej czekolady

  • 9.08.2017, 08:24
  • Grupa Tipmedia
Oryginale prezenty z pysznej czekolady
Jest słodka, rozpływa się w ustach i udowodniono, że podnosi poziom endorfin, czyli tak zwanych „hormonów szczęścia” – czekolada, ponieważ to właśnie o niej mowa, jest jednym z najczęściej wręczanych upominków. Gdy chcesz sprawić komuś przyjemność i podarować czekoladę, sprawdź nasze pomysły na oryginalne czekoladowe prezenty!

1. Czekolada skomponowana na zamówienie

Jeśli chcesz wręczyć bliskiej osobie czekoladę, ale zależy ci na tym, aby była jedyna w swoim rodzaju, warto pomyśleć o zakupieniu czekolady wykonanej na zamówienie. Chociaż w sklepach możemy znaleźć wiele różnych słodkich kompozycji, to jednak wtedy, gdy zamówimy czekoladę zrobioną według naszego życzenia, będzie ona niepowtarzalna.

Manufaktury pozwalające na wykonanie pysznych czekolad na zamówienie dają swoim klientom szeroką gamę propozycji. Możemy określić rodzaj czekolady – biała, mleczna czy gorzka, a następnie dobrać do niej po kilka różnych dodatków z listy, na przykład mogą być to suszone owoce, orzechy, przyprawy, żelki. Za tabliczkę zapłacimy od 20 do 35 złotych w zależności od liczby wybranych dodatków.

2. Figurki z czekolady

Uroczy i pomysłowy pomysł na prezent na różnorodne okazje. Czekoladowe figurki możemy dobrać indywidualnie w zależności od hobby obdarowanej osoby czy też okoliczności. W sklepach możemy znaleźć między innymi czekoladowe kosmetyki, narzędzia, aparaty fotograficzne, kontrolery do konsoli, smartfony, podkówki na szczęcie, kwiaty, bociany niosące w chustce dzieci, a to tylko kilka propozycji spośród wielu.

Za czekoladowe figurki zapłacimy od kilkunastu do kilkudziesięciu złotych w zależności od tego, z jakiej wielkości produktem mamy do czynienia.

3. Pralinki z personalizowanym opakowaniem

Jeżeli zależy ci na tym, aby wręczyć upominek jedyny w swoim rodzaju, który będzie mógł być również pamiątką, warto wybrać pralinki i inne czekoladki z personalizowanym opakowaniem. Takie słodkości zakupimy między innymi w firmie ChocoRepublica, która specjalizuje się w pysznych upominkach na każdą okazję. Opakowanie produktu może być wtedy spersonalizowane, na przykład możemy umieścić na nim swoje życzenia i zdjęcia lub możemy skorzystać z gotowych szablonów. Firma ChocoRepublica wykorzystuje m.in. metalowe puszki jako opakowania, dlatego nawet wtedy, gdy zawartość zostanie zjedzona, pozostanie piękna pamiątka.

Cena tego rodzaju upominków to od około 40 do 80 złotych w zależności od liczby czekoladek, które znajdziemy w opakowaniu.

 

Artykuł sponsorowany

Grupa Tipmedia
Podziel się:
 

Pozostałe