Radecznica: Festiwal Twórczości Religijnej. Zagra Lubelska Federacja Bardów

  • 12.08.2017, 06:00
  • ak
Radecznica: Festiwal Twórczości Religijnej. Zagra Lubelska Federacja Bardów
Święci i błogosławieni - to hasło tegorocznego Festiwalu Twórczości Religijnej, który na niedzielę (13 sierpnia) jest planowany w Radecznicy. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 10 mszą w Bazylice Mniejszej św. Antoniego. 

W samo południe na plenerowej scenie rozpocząć się ma koncert muzyczno-literacki "Nie lękajcie się być Świętymi". O tej samej porze rozpocznie się też pierwsza (kolejne co dwie godziny) projekcja filmu "Zerwany Kłos". Obejrzeć go będzie można w auli św. Antoniego przy klasztorze.

Przez cały dzień oglądać będzie można wystawę "Święci to tylko ludzie", a wieczorem (godz. 20) rozpocznie się koncert Lubelskiej Federacji Bardów.

Więcej szczegółów na plakacie.

ak
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe