Szkolna wyprawka z głową

  • 8.08.2017, 06:17 (aktualizacja 11.08.2017 13:14)
  • wd
Szkolna wyprawka z głową
Wkrótce rozpocznie się rok szkolny. Większych i mniejszych uczniów trzeba odpowiednio wyposażyć. I to najczęściej nie tylko w zeszyty, książki, plecak i nowe ubrania. Czasami potrzebne są też okulary albo komputer.

Co sklep to inna cena. Niektóre potrafią przyprawiać o zawrót głowy i niestety dotyczy to wszystkich artykułów i sprzętów. Jak szukać oszczędności bez uszczerbku na jakości towaru? 

Wystarczy znać kilka dobrych adresów. W Zamościu przy ul. Przemysłowej 4 mieści się Centrum Handlowe Juzwex. Jest zaopatrzone we wszystkie niezbędne rzeczy do garderoby ucznia (od odzieży, w tym wierzchniej, po obuwie), a także akcesoria szkolne, takie jak plecak (np. znanych sportowych marek: Nike, Puma, Adidas czy Reebok), piórnik, farby itp. Zaletą tego Centrum są nie tylko dobra jakość i niskie ceny, ale także to, że wszystko znajduje się w jednym miejscu. Kupując w CH Juzwex da się zaoszczędzić nie tylko pieniądze, ale i czas, który można jeszcze wykorzystać na wakacyjne atrakcje, np. szaloną jazdę na skuterze (gdyby ktoś chciał taki nabyć to w Zamościu duży wybór modeli quadów i skuterów posiada sklep MotoJuzwex).

Kolejny przydatny adres to ul. Partyzantów 32 w Zamościu. Mieści się tam siedziba firmy BIKO, która posiada w sprzedaży komputery i laptopy poleasingowe, a także zapewnia serwis wszystkich typów laptopów, tabletów i komputerów. W BIKO komputer można kupić już w cenie powyżej 600 zł!  Dla uczniów sprawdzi się np. komputer stacjonarny Hewlett Packard Elite 8100 z szybkim i wydajnym procesorem Intel I5, posiadający 4 GB pamięci operacyjnej, dysk twardy 500 GB, system Windows 7 Proffesional, który w BIKO jest w cenie 689,00 zł. A dla graczy możemy polecić komputer DELL Precision T1500, z procesorem Intel I7 (8 GB pamięci operacyjnej, dysk twardy 320GB, karta graficzna ATI FirePro V4800 1GB PCI-E, Windows 7 Proffesional) za jedyne 1059,00 zł.

Chociaż w naszym artykule ten temat pojawia się na końcu, to o zdrowie dbajcie zawsze w pierwszej kolejności. Nie będziemy polecać okulistów, ale polecimy  salon optyczny – znany, sprawdzony, do którego klienci wracają z zadowoleniem. To Salon Optyczny "OKO", który znaleźć można w Kauflandzie przy ul. Wyszyńskiego 1 albo Hrubieszowskiej 9 w Zamościu. Wybór oprawek do okularów korekcyjnych jest tam ogromny, dlatego śmiało można się tam wybrać z dzieckiem i wybrać mu okulary, które polubi, przy okazji korzystając z licznych promocji. Dodamy, że przy Salonie Optycznym "OKO" znajduje się Pracownia Okulistyczna, gdzie lekarz okulista może przeprowadzić badanie wzroku. 

Artykuł sponsorowany

wd
Podziel się:
  • TAGI:

 

Pozostałe