Zanim dziecko pójdzie do szkoły... weź je na zakupy

  • 1.08.2017, 06:43 (aktualizacja 11.08.2017 13:15)
  • wd
Zanim dziecko pójdzie do szkoły... weź je na zakupy
Za miesiąc skończą się wakacje. Warto więc już teraz pomyśleć o przygotowaniu szkolnej wyprawki dla swoich pociech. A może wypada wybrać się z dzieckiem do okulisty, może trzeba mu będzie kupić okulary korekcyjne...

Artykuły szkolne są łatwo dostępne, ale ich ceny bywają skrajnie różne. Dlatego zanim zdecydujemy się na zakup, warto wcześniej sprawdzić co, gdzie i ile kosztuje. Porównać nie tylko ceny, ale i jakość. 

Uzupełnianie szafy i nie tylko

W Centrum Handlowym Juzwex młodego człowieka można ubrać dosłownie od stóp do głów. Na półkach znajdziecie bieliznę, ubrania, buty i odzież wierzchnią. Mało tego – kupić tam można tornister (czy plecak znanych sportowych marek – Puma, adidas, Nike) do szkoły albo parasol na niepogodę. Warto skorzystać z bardzo atrakcyjnej oferty i dodatkowo z sezonowych promocji na wybrane artykuły.

Z technologią za pan brat

Jeśli chcecie kupić dziecku komputer, nie musicie wydawać kilka tysięcy złotych. Można kupić używany, w stanie bez zarzutu za naprawdę korzystną cenę. Firma BIKO w swojej ofercie posiada komputery i laptopy poleasingowe, których ceny zaczynają się już od 399 zł! Dla przykładu Laptop Hewlett Packard Probook 6360b, z szybkim i wydajnym procesorem Intel I5, mający 4 GB pamięci operacyjnej, dysk twardy 320 GB, kamerę, kartę bezprzewodową, z systemem Windows 7 Proffesional, dostępny jest od ręki w cenie zaledwie 639 zł. Ponadto BIKO zapewnia serwis wszystkich typów laptopów i komputerów oraz tabletów. Czego chcieć więcej? Wybór w BIKO jest bardzo duży, dlatego zainteresowanych kupnem komputera zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą w sklepie przy ul. Partyzantów 32 w Zamościu. 

Okulary dla dziecka

Dopasowanie oprawek do okularów dla dziecka bywa trudne, ale szeroki wybór oprawek jaki znajdziecie np. w Salonie Optycznym "OKO" i porady doświadczonego optyka, na pewno ułatwią zadanie. Dzieci będą zakładać okulary z chęcią. 

– Nowoczesne okulary dla dzieci są elastyczne i trwałe, dlatego nie przeszkadzają w dziecięcej zabawie oraz nauce. Do wybranych okularów bez problemu możemy dobrać powłokę z antyrefleksem, która będzie chronić wzrok podczas nauki przy komputerze – mówi Artur Prządka, optyk i właściciel Salonu Optycznego "OKO". 

wd
Podziel się:
  • TAGI:

 

Pozostałe