Dni Krasnobrodu 2017 już wkrótce (PROGRAM)

  • 17.07.2017, 06:33 (aktualizacja 18.07.2017 13:01)
  • ak
Dni Krasnobrodu 2017 już wkrótce (PROGRAM) Wikimedia Commons
Trzy dni, od piątku do niedzieli (21-23 lipca) potrwają tegoroczne Dni Krasnobrodu. W programie wiele atrakcji dla małych i dużych.

Do udziału w wydarzeniu zapraszają Burmistrz Krasnobrodu i Krasnobrodzki Dom Kultury.

Tegoroczne święto uzdrowiska rozpocznie się w piątek (21 lipca) wernisażem wystawy Grażyny Sybirskiej-Wilk „Anioły” – malarstwo terapeutyczne (godz. 18). Otwarcie ekspozycji w KDK połączone będzie z występem Kapeli Wójtowicz z Oslo.

Drugi dzień świętowania w Krasnobrodzie rozpocznie się o godz. 6.30 nad zalewem Zawodami Wędkarskimi o Puchar Burmistrza. Po południu na placu obok plaży przy ul. Partyzantów o godz. 17 zorganizowany zostanie festyn wakacyjny. W jego programie będą: konkursy i zabawy dla dzieci, występ Zespołu Tańca Nowoczesnego „Step Dance” z KDK, prezentacje wokalne Aleksandry Bełz, pokaz tańca orientalnego w wykonaniu Faizy, a godz. 19 rozpocznie się GALA DISCO POLO, w której wystąpią zespoły „Tex”, „Heidfeld” i gwiazda wieczoru „Faster”.

Po koncertach zaplanowano pokaz Teatru Ognia i dyskotekę pod gwiazdami.

W ostatnim dniu imprezy (niedziela, 23 lipca) również na terenie obok zalewu odbędzie się XXVII Przegląd Orkiestr Dętych pod honorowym patronatem Starosty Zamojskiego Henryka Mateja. Koncerty orkiestr na scenie plenerowej poprzedzi przemarsz orkiestr ulicami Krasnobrodu oraz wspólne odegranie przez wszystkie orkiestry dwóch utworów.

Po przeglądzie, od godz. 19 trwać będą koncerty. Wystąpią: zespół folklorystyczny „Wójtowianie” oraz „Hayer” i „Czadoman” - gwiazda wieczoru.

Ostatni dzień Dni Krasnobrodu oraz całą trzydniową imprezę zakończy dyskoteką pod gwiazdami.

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

px
px 24.07.2017, 09:34
i jak co roku, kupa bydła, darcie mordy do białego rana po okolicznych uliczkach, szczanie do ogródków, rozbite butelki etc. jako mieszkaniec tej części Krasnobrodu mam tej corocznej imprezy po dziurki w nosie
adelajda
adelajda 21.07.2017, 14:02
Wieśniacka zabawa dla wieśniaków. Ciemny lud wszystko kupi.
Turysta
Turysta 17.07.2017, 22:00
A może burmistrzu kochany zamiast drogich imprez zrobić porządek z drogami dojazdowymi do Krasnobrodu, bo głowę urywa jadąc w wasze strony.

Pozostałe