Zamość: Krótkie spięcie na odejście. Ojciec ucznia poskarżył się na dyrektora szkoły

  • 12.07.2017, 16:45 (aktualizacja 12.07.2017 11:57)
  • mk
Zamość: Krótkie spięcie na odejście. Ojciec ucznia poskarżył się na dyrektora szkoły mk
Ojciec ucznia Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 złożył skargę na dyrektora tej placówki. Sprawą zajmowali się nawet radni na sesji Rady Miasta. Jednak spięcie na linii rodzic – dyrektor nie będzie wiązało się z żadnymi konsekwencjami dla dyrektora.

Andrzej Złomańczuk, mieszkaniec Płoskiego, który działa w klasowej Radzie Rodziców, złożył skargę na dyrektora Wiesława Monachowskiego na początku tego roku. Chodziło głównie o pracę szkolnej Rady Rodziców. Mężczyzna twierdził, że nie złożono sprawozdania finansowego ze składek rodziców i nie otrzymał odpowiedzi na pismo, które wysłał mejlem do szkoły jeszcze jesienią ub. roku.

Więcej w najnowszym numerze i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

mk
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791) 
jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
gfds
gfds 18.07.2017, 14:18
Straszne czasy nadeszły dla nauczycieli i dyrektorów...

Pozostałe