Plebiscyt Kroniki Tygodnia - Super Gospodynie 2017

  • 11.07.2017, 05:42 (aktualizacja 10.08.2017 09:18)
  • mad
Plebiscyt Kroniki Tygodnia - Super Gospodynie 2017
Jesteście energiczne, pomysłowe i zaradne? Z zaangażowaniem podtrzymujecie i kultywujecie tradycje ludowe i kulinarne? To dzięki Wam wsie tętnią życiem? To właśnie na Was czekamy. Takich kandydatek szukamy do kolejnej edycji naszego plebiscytu "Super Gospodynie 2017 roku". Zgłaszajcie się!

Chcąc podkreślić nieocenioną wartość kół gospodyń wiejskich na Zamojszczyźnie, rozpoczynamy kolejną edycję plebiscytu "Kroniki Tygodnia". W naszej zabawie mogą wziąć udział nie tylko koła gospodyń wiejskich, ale też stowarzyszenia. Chodzi nam o panie, o których dzięki ich pasji i zaangażowaniu bez cienia przesady można powiedzieć, że są "super". Wiemy, że takich kobiet w naszym regionie nie brakuje. Chcemy je pokazać. 

Gorąco zachęcamy do zgłaszania kandydatur. Zapewniamy, że każde koło gospodyń znajdzie się na naszych łamach. Z przyjemnością je zaprezentujemy, powiemy o jego osiągnięciach i planach na przyszłość.

Po prezentacjach przyjdzie czas na głosowanie. A na koniec naszej zabawy podliczymy wszystkie głosy. Kandydatki, które będą cieszyły się największą popularnością wśród Czytelników "Kroniki Tygodnia", otrzymają atrakcyjne nagrody. 

W papierowym wydaniu zamieściliśmy kupon zgłoszeniowy. Drogie panie. Nie zastanawiajcie się. Wycinajcie, wypełniajcie kupon i przynoście do redakcji lub wysyłajcie na nasz adres: "Kronika Tygodnia", 22-400 Zamość, ul. Żeromskiego 3.  

Pierwsze kandydatki już są. Piszemy o nich w najnowszym numerze i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

mad
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Krzysiek
Krzysiek 11.07.2017, 22:01
Tylko nie róbcie głosowania internetowego tak jak z 'super sołtysem" bo to porażka była z waszej strony.

Pozostałe