Metamorfozy Kroniki Tygodnia. Bądź jeszcze piękniejsza

  • 30.05.2017, 05:57 (aktualizacja 13.07.2017 10:13)
  • ak
Metamorfozy Kroniki Tygodnia. Bądź jeszcze piękniejsza freeimages.com
Każda kobieta jest piękna, ale każda może być jeszcze piękniejsza. Tak będzie na pewno w przypadku pań, które zgłoszą się do naszej nowej zabawy "Metamorfozy z Kroniką Tygodnia". Nie zmarnujcie tej szansy!

Uczestniczki plebiscytu będą walczyły o wspaniałe nagrody: vouchery na zabiegi upiększające Restylane (wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym, korekta owalu twarzy, biorewitalizacja skory, korekta ust) w Centrum Medycznym Dermedica w Zamościu. Laureatka pierwszej nagrody będzie mogła przejść taki zabieg wartości 1200 zł, a panie na dwóch kolejnych miejscach odpowiednio wartości 800 i 500 zł.

Takie będą upominki dla wygranych, ale nagrodę otrzyma każda z pań, które wezmą udział w naszej zabawie. Bo wszystkie finalistki będą miały okazję poddać się zabiegom upiększającym u naszych partnerów. 

Profesjonalny makijaż wykona ekspertka z salonu kosmetycznego "Perła Urody – Beauty&Spa". Fantazyjne fryzury na głowie naszych finalistek wyczarowywać będą mogli fryzjerzy ze znakomitego salonu Sandra&Patryk Mariusza Kudyka. I wreszcie umalowaną i uczesaną panią zajmą się stylistki z butiku Top Secret w zamojskiej Galerii Twierdza.

Co zrobić, aby wziąć udział w metamorfozie i powalczyć o nagrodę główną? To proste. Wysyłajcie nam zgłoszenia zawierające Wasze dane (imię, nazwisko, adres zamieszkania, numer telefonu kontaktowego), a także swoje zdjęcia (cała sylwetka, twarz). Możecie dostarczać je do redakcji "Kroniki Tygodnia" (ul. Stefana Żeromskiego 3, 22-400 Zamość) osobiście albo pocztą. Możecie też wysyłać je w mejlach na adres: redakcja@kronikatygodnia.pl lub w wiadomościach poprzez profil "Kroniki Tygodnia" na portalu społecznościowym Facebook.com.

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 15 czerwca. Spośród wszystkich pań, które zechcą wziąć udział w naszej zabawie, wybranych zostanie 10 finalistek. Każda z nich przejdzie metamorfozę, a na koniec poznamy zwyciężczynię. 

ak
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe