Zamość: Kradzież roweru na os. Orzeszkowej. Złodziej już w rękach policji

  • 19.05.2017, 10:03
  • ak
Zamość: Kradzież roweru na os. Orzeszkowej. Złodziej już w rękach policji policja.pl
To 39-letni mieszkaniec Zamościa ukradł w środę na osiedlu Orzeszkowej rower należący do 51-letniej zamościanki - ustaliła policja. Sprawca został już zatrzymany.

O zdarzeniu pisaliśmy wczoraj TUTAJ. Przypomnijmy, że 51-letnia zamościanka, przypięła rower do stojaka, a sama udała się do jednego z pobliskich zakładów usługowych. Kiedy po kilkudziesięciu minutach powróciła, jednośladu już nie było. Kobieta zgłosiła się na policję, a mundurowi już wiedzą, kto ukradł rower.

– W ustaleniu sprawcy, pomogły kamery monitoringu, które zarejestrowały moment kradzieży. Dzielnicowi zamojskiej komendy, przeglądając nagranie, rozpoznali w złodzieju mieszkańca podległego im rejonu. Jeszcze wczoraj zapukali do drzwi jego mieszkania – informuje Joanna Kopeć, rzeczniczka Komendy Miejskiej Policji w Zamościu.

Złodziejem okazał się 39-letni zamościanin. Pod zarzutem kradzieży wartego 1 tys. zł. roweru mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. W chwili zatrzymania był nietrzeźwy. W organizmie miał blisko 1,5 promila alkoholu. Przyznał się do kradzieży.

Dzisiaj po wytrzeźwieniu usłyszy zarzuty. Kodeks karny za kradzież przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności.

ak
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe