Gm. Tomaszów Lubelski: Wygodniej i bezpieczniej. W 13 miejscowościach powstaną nowe chodniki

  • 21.04.2017, 08:00 (aktualizacja 21.04.2017 06:03)
  • ak
Gm. Tomaszów Lubelski: Wygodniej i bezpieczniej. W 13 miejscowościach powstaną nowe chodniki freeimages.com
To inwestycja realizowana z myślą o pieszych. Władze gminy Tomaszów Lubelski wydadzą pieniądze na budowę nowych chodników w 13 miejscowościach. Wkrótce wybrana zostanie firma, która wykona to zadanie.

Gmina planuje zainwestować w budowę ponad 2 kilometrów chodników. Powstaną głównie przy trasach gminnych, ale też przy drogach, którymi zarządza powiat janowski.

Nowe chodniki powstaną: przy ulicach Szkolnej i Tomaszowskiej w Rudzie Wołoskiej, w Szarowoli, Majdanku, Majdanie Górnym, Nowej Wsi, Ulowie, Pasiekach, Rabinówce, Kolonii Łaszczówka, Sabaudii, przy ul. Wyzwolenia w miejscowości Rogóźno I, w Kolonii Rogóźno i przy ul. Folwarcznej we wsi Rogóźno III. 

Wszystkie prace mają być wykonane do końca września br. 

ak
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791) 
jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe