Marek Motyka trenerem Hetmana! (ZDJĘCIA)

  • 18.04.2017, 16:16 (aktualizacja 18.04.2017 16:24)
  • tomt
Marek Motyka trenerem Hetmana! (ZDJĘCIA) Tomasz Tomczewski
Zgodnie z przewidywaniami „Kroniki Tygodnia” Marek Motyka poprowadzi Hetmana Zamość.

- Podpisaliśmy kontrakt, który będzie obowiązywał do czerwca 2019 roku – informuje prezes klubu Mirosław Kędrak. – Marek Motyka, oprócz prowadzenia drużyny seniorów, będzie też koordynował pracę zespołów młodzieżowych i współpracował na tej niwie z innymi klubami w naszym mieście i regionie. W związku zapytaniami dodam też, że zatrudnienie Marka Motyki nie obciąży zbytnio klubowego budżetu, ponieważ środki na ten cel w dużej mierze przeznaczyła Grupa Oscar z Tomaszowa Lubelskiego, której serdecznie dziękujemy.

- Wiem doskonale, że w Zamościu jest zapotrzebowanie na piłkę nożną oraz perspektywiczna drużyna. Bardzo życzliwym okiem patrzą też na Hetmana władze Zamościa. Nic, tylko zakasywać rękawy i brać się do roboty. Widziałem mecz w Piotrowicach, więc wiem, czego tej drużynie potrzeba – powiedział „Kronice Tygodnia” Marek Motyka.

Asystentami trenera będą Jacek Szczyrba i Krzysztof Krupa, a z bramkarzami pracować będzie Włodzimierz Kwiatkowski.

tomt

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791) 
jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Tomek Tułacz
Tomek Tułacz 19.04.2017, 13:49
No to po Hetmanie... :D
Anna Sz.
Anna Sz. 19.04.2017, 13:29
Wujek jestem bardzo szczęśliwa"Trzymam kciuki, powodzenia"

Pozostałe