Wybieramy Najsympatyczniejszą Parę Zamojszczyzny. Kto zdobędzie złote obrączki?

  • 21.03.2017, 05:57 (aktualizacja 21.03.2017 06:20)
  • mad
Wybieramy Najsympatyczniejszą Parę Zamojszczyzny. Kto zdobędzie złote obrączki?
Głosowanie na Najsympatyczniejszą Parę Zamojszczyzny już trwa. Głosów przybywa. Macie ostatnią szanse dołączyć do grona kandydatów. Zgłoszenia przyjmujemy tylko do końca tego tygodnia. Nie wahajcie się, bo czas ucieka!

Jeszcze tylko do końca tego tygodnia  czekamy na pary, które dopiero zamierzają stanąć na ślubnym kobiercu. Jeśli więc kochacie się i chcecie być razem, zgłoście się do tego plebiscytu. Tylko u nas możecie zdobyć wyjątkową, wspaniałą, cenną nagrodę – złote obrączki.  

Zgłoszenie zawierające zdjęcie/-a pary oraz opis (imię i nazwisko Jej i Jego, nazwy miejscowości, w których mieszkają) można dostarczyć do redakcji osobiście, wysłać pocztą na adres: "Kronika Tygodnia", ul. Żeromskiego 3, 22-400 Zamość bądź pocztą elektroniczną: redakcja@kronikatygodnia.pl oraz na nasz profil na Facebooku. 

Fotografie będziemy prezentować na naszych łamach. Zaszczytny tytuł Najsympatyczniejszej Pary Zamojszczyzny przypadnie tej parze, która otrzyma najwięcej głosów. Nagrodą będą piękne, cenne, złote obrączki z Pracowni Biżuterii Dariusza Królikowskiego w Zamościu na Starym Mieście.

Głosować można na kuponach, które zamieszczamy w gazecie (tu nagrodą dla zwycięskiej pary będą piękne obrączki), ale też na naszej stronie internetowej www.kronikatygodnia.pl i na naszym profilu na Facebooku.

Na kupony czekamy do 7 kwietnia (w internecie będzie można głosować do północy z 6 na 7 kwietnia). Wyniki ogłosimy 11 kwietnia w świątecznym wydaniu "Kroniki" Tygodnia". 

Dla pary, która zyska największe uznanie internautów także mamy atrakcyjną nagrodę.

Wszystkich Czytelników gorąco namawiamy do głosowania. Pomóżcie zdobyć swoim faworytom tytuł Najsympatyczniejszej Pary i piękne, złote obrączki.

mad
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe