Skandal w gm. Werbkowice. Pijany ksiądz za kierownicą

  • 21.03.2017, 05:54 (aktualizacja 23.03.2017 08:15)
  • Mariusz Parol
Skandal w gm. Werbkowice. Pijany ksiądz za kierownicą
Ksiądz z jednej z parafii w gminie Werbkowice kierował samochodem, mimo że był bardzo pijany. We Wronowicach zatrzymali go policjanci. Duchowny nadmuchał w alkomat prawie 2,6 promila alkoholu.

Do zdarzenia doszło 15 marca we Wronowicach (gm. Werbkowice). Duchowny jednej z parafii w tej gminie jechał samochodem marki Audi. Auto zatrzymali policjanci z hrubieszowskiej drogówki. Już na pierwszy rzut oka widać było, że kierowca był w stanie nietrzeźwym. Badanie alkomatem potwierdziło, że kierujący audi pił alkohol zanim wsiadł za kierownicę. 41-latek nadmuchał w alkomat prawie 2,6 promila alkoholu. 

 – Jazda w takim stanie nietrzeźwości mogła zakończyć się tragicznie. Dobrze, że nie doszło do żadnego wypadku ani kolizji – dowiedzieliśmy się od jednego z hrubieszowskich policjantów.   

Więcej o tej bulwersującej sprawie w najnowszym numerze i e-wydaniu Kroniki Tygodnia. 

Mariusz Parol
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (314)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Adr
Adr 6.05.2017, 11:43
Ksiądz to też człowiek lubi sie na***, *** oczywiście tylko wtedy jak nikt nie widzi heheh żadna nowość jak dla mnie, jedyne pytanie jest moje jak tacy ludzie z 2,6 mogą jeszcze sie poruszać ja bym dawno zasnołem chyba że pił sobie przez dobrych pare dni i tak mu sie zbierało pzdr
Życie gąski
Życie gąski 29.04.2017, 00:55
Dosyć tych pierdołów, odgrzewania starego kotleta. Pora się brać do roboty i postawić Biedronkę w Turkolandii, tylko nie obok Lidla :)
Zatem pilu (ś) pilu (ś) gąski do domu.
123
123 1.04.2017, 23:49
Z pewnoscia pani prezes i elita do ktorej nalezy moze o wiele wiecej powiedziec o tej calej ustawionej akcji z kontrola drogowa. Przypomnijmy sobie sytuacje jak to w listopadzie rok temu rodzina pani prezes nakręcila akcje na ksiedza. Jak to czlonkowie i znajomi z tej rodziny chca byc wszedzie i wszystko wiedziec a na dodatek maja zalatwiane stanowiska pracy. A skoro wszystkich traktujemy jednakowo to niech tak bedzie a nie wprowadzamy podzialy na wiosce. Droga parafianko a propo plotek to mysle ze pani prezes i jej sąsiad moga wiele powiedzieć. ..
Taka jedna
Taka jedna 2.04.2017, 22:14
Nie jestem katoliczką ale gdyby na pogrzeb bliskiej mi osoby ksiądz przyszedł narąbany i trzeba go było ściągać siłą do zakrystii to też bym to dokładnie zapamiętała i zrobiła wszystko by go już w tej parafii nie było.
A pani prezes tolerowała jego wybryk na pogrzebie i przyjeżdżanie autem do szkoły gdy był nachlany.Stanowczo za długo.
123
123 2.04.2017, 23:48
Po pierwsze nikt nikogo nie ściągał. Ale skoro masz takie podejście do zycia to prosze bardzo wierz dalej w wersje pani prezes i jej sasiadow z elity bo oni robia wszystko zeby zniszczyć czlowieka
Taka jedna
Taka jedna 6.04.2017, 12:16
Ok,To jaka w takim razie jest Twoja wersja? Bo ja znam taką,że ksiądz wyszedł pijany z zakrystii a potem go do niej zaprowadzono by nie robił poruty.
123
123 6.04.2017, 23:42
Taka jedna - trochę dziwny pseudonim jak tam chcesz. Myślę że lubisz ludziom szkodzić bo takiej sytuacji nie było a rzucanie oszczerstw i fałszywych plotek jest bardzo przykre myślę że jesteś na tyle pusta że tego nie zrozumiesz i tak ale z pewnością zaliczyła byś się do miejscowej elity bo jak widzę Chciałabyś o wszystkim wiedzieć i wszędzie wetknąć swój nos
Taka jedna
Taka jedna 23.04.2017, 15:16
.Kogo obchodzi Twoja opinia o moim nicku? Nie masz się do czego przyczepic?Nick 123 jest z pewnością zupełnie w normie:) To jest właśnie Twoja wiejska mentalnośc-co nie idzie w parze z Twoimi poglądami,czego nie pojmujesz-jest dziwne.
Wiele osób widziało pijanego księdza na pogrzebie-no ale Ty nie widziałeś:)
000ppp
000ppp 7.04.2017, 09:32
Hahahahah!!! A jednak byla taka sytuacja bo bylam tam i jestem jej naocznym świadkiem, wiec nie blaznij sie czlowieku publicznie bo przez takich ludzi jak Ty wsie maja opinie zacofanych, bo ludzie slepo wierza i obrazaja kazdego kto im sie sprzeciwi pozdro
Aaaaa
Aaaaa 9.04.2017, 10:54
Nie było takiej sytuacji na żadnym pogrzebie czemu kłamiesz?
Parafianka
Parafianka 1.04.2017, 14:43
Co wy się czepiacie Pani Prezes.myślę że to już jest tak pisane z zazdrości ale Pani Prezes jest na tyle mądra że na pewno nie przejmuje się waszymi oskarzeniami
123
123 1.04.2017, 10:10
Może i wie ale kto by chcial sluchac plotek elity
Taka jedna
Taka jedna 23.04.2017, 15:17
Widzę,że bardzo Cię boli,że się do elity nie zaliczasz:)
Może maści...na ból ***? :)
polak
polak 1.04.2017, 10:07
Mysle źe pani prezes mogla by sie wypowiedzieć o roznych sytuacjach w wiosce bo wie duzo
Parafianka
Parafianka 31.03.2017, 00:25
Jedno jest pewne szkoda ksiedza a wy dalej drazycie temat no proszę.skończcie już
Parafianka
Parafianka 31.03.2017, 00:22
Ludzie jacy wy jesteście chorzy.leczcie się na nogi bo na głowę za pozno.widac ze to już pisze Turkowicka gowniazeria
Pawel
Pawel 30.03.2017, 15:53
Ja tez !
Kazdy musi odpowiedziec na wyrzadzona krzywde ! Ksiadz juz pewnie odpowiedzial za to i zaluje ale Osy z Turkowic nie wiec trzeba pomoc jakos odpokutowac.
Ktoss
Ktoss 30.03.2017, 15:43
Oo teraz ja sie postaram tak udupic was jak wy ksiedza :)))
Nic nie dzieje sie bez przyczyny :)
Taka jedna
Taka jedna 30.03.2017, 12:50
Przeciez ten ksiądz napierdzielony uczył dzieci w dwóch szkołach.Dyrekcja i nauczyciele to widzieli,nieraz jak był bardzo "chwiejny" dyrektorzy go do domu odwozili bo-uwaga- on narąbany przyjeżdżał do pracy.Mówili o tym nauczyciele,mówiły dzieci.
Cudnie po prostu.Gdyby to był zwykły belfer od razu by z roboty wyleciał.Ale przecież ksiądz może chlać,może pijany odprawiać msze,najwyżej go do innej parafii przeniosą.Księża to swięte krowy na wioskach i to wyłącznie Wasza wina-drodzy mieszkańcy.
Kamil
Kamil 29.03.2017, 21:34
Turkowice. I niczego więcej nie trzeba dodawać. Najmądrzejsza wieś na świecie. Każdy dużo wie, dużo mówi i widać jak pięknie Turkowice się rozwijają. Pamiętam czasy kiedy był tam najlepszy ksiądz, dyrektor i lekarz. Poradziliście sobie z każdym z nich. Co ciekawe, żadnych wniosków czy przemyśleń. Zastanówcie się czasami: skoro jesteście tacy mądrzy, to dlaczego niedługo zaorają tę wieś? Oczywiście, wspominam o tych "najmądrzejszych". Na pewno są tam jeszcze rozsądni ludzie.
Zoska
Zoska 29.03.2017, 19:15
Jak sie ludzie w Turkowicach dowiedza to bedo targac jak psy floki po smietniku.Wszystko dlatego ze te parafianki sie wpychaja miedzy wodke a zakoske a na dodatek ksiedza bronia po kieliszku...
mms
mms 29.03.2017, 18:51
Drodzy Parafianie, to zdarzenie (przestępstwo nomen omen) traktujcie jako dopust Boży, dar, który na Was spłynął. świat posłyszy o Wronowicach, Turkowicach i okolicy. Was nie zasypie lawina, nie zaleje Huczwa na skalę powodzi ileśtam lecia, nawet kolumna rządowa nie przemknie bez sygnałów z nadmierną prędkością - więc o czym pisać. O tym, że za pługiem chodzicie na kacu, o tym że w sklepach wzrósł obrót (szczególnie na jednej półce) bo macie zasiłki i + na kolejne dzieci, że ktoś komuś dał w zęby - to raczej tradycja a nie news. A tak - księżulo zabarłożył - w tym wypadku całym sobą oddał się dobru Parafii. A swoją drogą, gdy czytam komentarze (tak, postęp na który narzekacie dał Wam Internet) - gdybym miał pozostać tam między Wami, tam skąd wyjechałem i czasami wracam zapalić znicze - też bym pił. Z Wami raczej inaczej nie można ! Nie wiem tylko, czy jeździłbym po pijaku.
dirk
dirk 29.03.2017, 18:48
Przecież ten ksiądz złamał prawo i mógł kogoś zabić. Co tu dyskutować. Jeszcze bardziej kompromituje kościół i parafian, którzy słuchają takiego.....Dobrze że kogoś nie zabił jak ksiądz Maciąg z Chojnic.
tex
tex 28.03.2017, 15:57
W tym roku to nawet zajączek wielkanocny do Was nie przyjdzie. Nawet ????
parafianka
parafianka 27.03.2017, 20:42
Ksiadz był dobry ale ludziom żaden nie pasuje to jest moje zdanie Pani ma swoje.
Obserwator
Obserwator 27.03.2017, 18:02
Czepialiscie sie ksiedza strazakow dyrektora jakiejs elity a teraz parafian zalosne może jeszcze kroliczka wielkanocnego obsmarujcie
tex
tex 28.03.2017, 22:21
Drogi Obserwatorze sadzac po twojej wypowiedzi albo sympatyzujesz z elita albo sam jestes jej czlonkiem.
Parafianka
Parafianka 27.03.2017, 17:17
Tuta jest wiele osob podpisanych parafianka ja uzylam slowa podli wiec nie wiem który komentarz Pani podsumowała
A
A 27.03.2017, 16:31
Pani Parafianko, oni sie upokorzyli, ale Pani również i to w wiekszym stopniu bo nadaje Pani na nich strasznie. To jest paradoks bo mowi Pani, ze sa złośliwi i zawistni, a najbardziej zawistni tutaj sa obroncy ksiedza z Pania na czele. Pozdrawiam
Parafianka
Parafianka 27.03.2017, 10:55
Parafianie piszac na siebie te wszystkie rzeczy upokozyli sie bardziej niz im sie wydaje teraz jest jasne z jakimi podlymi ludzmi mial ksiądz do czynienia prawda już sie obronila sama i to dzieki nim
parafianka
parafianka 26.03.2017, 10:26
Tomasz masz rację.w Kronice powinna być opisana nasza wieś a nie ksiądz dzieki niemu wiemy teraz jaka jest nienawiść jedni na drugich piszą wstyd.teraz nie wiadomo z kim i jak rozmawiać bo i tak za plecami obgadają i wyśmieją.p
Tomasz
Tomasz 26.03.2017, 06:18
Turkowice to mala miejscowość, wszyscy sie znają a napierdzielacie na siebie caly czas. Juz chyba wszyscy zostali obsmarowani ale to nie rozwiazalo wielu spraw. Nienawisc do siebie pozostala i na nic sie nie przydadza usmiechy gdy sie mijacie zacznijcie zmiwniac swiat od siebie. Wiem ze tu jest latwiej wyciagac czyjes brudy bo jest sie anonimowym. Mieszkam tutaj i jest mi wstyd za was, za to co robicie.
Taka jedna
Taka jedna 30.03.2017, 12:54
Wyprowadź się Tomaszu :)
tomasz
tomasz 31.03.2017, 07:42
Nawet jak sie wyprowadze to Wy z waszymi problemami zostaniecie
Taka jedna
Taka jedna 31.03.2017, 07:47
"Wy" czyli kto konkretnie? Ja? :) :) :)
Ja tu nigdy nie mieszkałam :)
tomasz
tomasz 1.04.2017, 10:03
A szkoda bo wypowiadasz sie jakbys wszystko wiedziala!
Taka jedna
Taka jedna 1.04.2017, 13:14
"Wszystko"? Ja się wypowiadam wyłącznie w kwestii księdza i pani prezes.Bo ich akurat znam.Serio,znam ich mimo,że tu nie mieszkam.Niesamowite,co? :)
Tomasz
Tomasz 6.04.2017, 06:32
Niesamowite jest to co mowisz, urzekla mnie twoja historia!
Beka
Beka 26.03.2017, 00:48
Może zalozymy jakies forum hejted Turkowice? Ploty i ploteczki?? Bo te komentarze juz dawno odbiegają od tematu artykulu
1223
1223 26.03.2017, 00:36
Juz każdego sie czepiacie i na młodzież tez a ciekawie jacy wy byliście za młodych lat na pewno nie lepsi. Jak już było pisanie patrzcie na siebie nie na innych
on
on 25.03.2017, 22:59
No ktoś musi gdyby nie Oni to wszystko by poszlo w Pis-du.ale to ktoś pisze bo jest zazdrosny ????
Lem
Lem 25.03.2017, 22:02
Elita a wsrod nich strażacy chca rzadzic
mikolaj
mikolaj 25.03.2017, 20:51
Moze warto porozmawiac w cztery oczy ze soba niz wyciagac wiejskie brudy
parafianka
parafianka 25.03.2017, 19:55
Elita i elita gdyby nie elita to by nic na tej wsi nie było
lem
lem 25.03.2017, 22:04
Oczywiscie elita chciałaby rzadzic ale my sie nie damy !
......
...... 25.03.2017, 20:46
A co jest
ktoś
ktoś 25.03.2017, 19:40
PIS da nam Wlnosc!!!!!
parafianka
parafianka 25.03.2017, 19:38
Co się czepiliście Elity?szkoda wam ?to też dołączcie
doc
doc 26.03.2017, 10:15
Mysle że nikomu nie szkoda Elity tylko tego w jaki sposob chca rzadzic,manipulowac ludzmi i wydawac rozne oszczerswa lub nawet szykowac ,akcje' na innych ludzi. Szkoda ni was, mysle ze warto niektore sprawy załatwić na wiejskich zebraniach ale przeciez sobie w oczy nic nie dacie powiedziec a za plecamu to juz potraficie.
doc
doc 25.03.2017, 17:25
Owszem aby w szkole było lepiej to moze warto zmienic dyrektora bo to przeciez on jest dyrektorem szkoly co prawdanie powinien byc na tym stanowisku ale trudno -elita wybierala
Obrońca
Obrońca 25.03.2017, 14:51
Ten ks nie był taki zły ludzie każdy ma problemy nie ma człowieka co by ich nie miał to raz a dwa tu macie racje prowadzenie auta pod wpływem alkoholu to jest przestępstwo ale nikt nie zwrócił uwagi na to jak młodziez z turkowic po nocach popija procentowe trunki i również jeżdzą samochodem pod wpływem na to policji nie naślecie? Tylko na księdza? ;)
Dziecko
Dziecko 25.03.2017, 13:23
Ale wy wszyscy jesteście "dorośli " i "dojrzali " najlepiej takie rzeczy pisać tutaj w internecie z anonim zamiast sobie to wyjaśnić spotykając sie twarza w twarz. Ale dajecie przykład młodszym , wyrzucając tutaj swoje śmieci, odwaga was sięga dna ;) . Skoro jesteście z jednej wsi powinniście pracować razem, byc dla siebie wsparciem,a nie tamten ma to lepsze tez chce to miec, ooo strażacy piją to co? Moga za to co robia tez mam pomagaja .Każdy ma prawo wypic od do czasu. I tak samo księdza sie czepiacie rozumiem nie powinien uczyć dzieci w szkole, jeździć pod wplywem ale ksiądz też człowiek moze mial/ma jakies problemy a wy zamiast go zrozumieć pomóc teraz piszecie takie rzeczy później kazdy z was udaje ooo ksiadz dobry chcemy mu pomoc a nic nawet takiego nie robicie. Czepiacie sie Pani Prezez co ona wam zrobila? Jak tacy madrzy jesteście tez zajmijcie sie szkoła, zróbcie cos zeby niej bylo lepiej, a nie pozwalacie dyrektorowi zmieniać nauczycieli jak skarpetki. Zamiast zrobić xos w Turkowicach zeby żyło nam sie lepiej bylo dobrze wy tylko gadacie po ludziach i teraz tutaj piszecie takie rzeczy, takie cos nie świadczy o was dobrze tylko źle. PATRZCIE NA SIEBIE I TO JAKIE WY BŁĘDY ROBICIE A NIE NA INNYCH BO KAZDEGO OSADZACIE NIE ZNAJĄC GO PO PLOTKACH. Jako wspólnota kazdy powinien pracować nad byciem kims lepszym; ) Pozdrawiam
parafianka
parafianka 25.03.2017, 12:31
Dobry Duchu święta prawda
Dobry Duch
Dobry Duch 25.03.2017, 11:40
Nie rzucajcie kamieni... Kto tu bez winy... Każdy z nas popełnia błędy, każdy musi wybaczyć...
parafianka
parafianka 24.03.2017, 22:24
Nie rozumiem dlaczego na tej wsi jest taka nienawiść
Prawda????
Prawda???? 24.03.2017, 22:21
To prawda, ze w Turkowicach ma powstać sklep Biedronka? Podobno portugalski inwestor juz wykupil jakis teren.
Taka jedna
Taka jedna 30.03.2017, 12:57
A pod szkoła ma powstać park linowy i przystań dla kajaków :)
Potencjalny klient
Potencjalny klient 24.03.2017, 22:36
Ja nie wiem, ale widziałem jakieś dwa czarne samochody na portugalskich blachach jak jechaly od strony Adeliny.. ciekawe.. ma ktoś jakieś info?
Zara
Zara 25.03.2017, 07:00
Tak w szkole podstawowej. A kierownicze stanowisko otrzymają Miłośnicy ziemi Turkowickiej.
BB
BB 25.03.2017, 07:10
Nasza Elita chce od siebie odwrócić uwagę ?
HAHAHA
HAHAHA 25.03.2017, 11:29
Hahahaha ludzie ale wy jesteście śmieszni, ktoś sobie robi z was jaja a wy nawet w żartach węszycie spisek. Szkoda mi was i waszego smutnego życia
Monia
Monia 24.03.2017, 22:12
Brawo ???? Kleofas
Monia
Monia 25.03.2017, 07:13
Tak brawo Kleofas!!!
Monia
Monia 25.03.2017, 07:19
Teraz ten kozak w necie podpisuję się jako Monia . Monia to ja a ty co nie poszło ci z podpisem AB i wziąłeś się za mój ?
par.....ka
par.....ka 24.03.2017, 21:01
Śmiech na sali najpierw straż teraz szkola ciekawe kto następny....
pat
pat 24.03.2017, 20:57
Widzę że skończył się temat księdza to trzeba zaczepić szkole Panią Prezes a może to zazdrość??????????szkoda komuś czy co?tak może jeszcze dyrektora zaczepcie a może znajdzie się jeszcze ktoś inny......ludzie leczcie się.
KLEOFAS
KLEOFAS 24.03.2017, 21:18
Wybaczcie ale czego tu zadroscic,ze nie jest w stanie zapanowac nad poziomem ksztalcenia i ze od momentu kiedy zaczeli tam rzadzic ludzie bez jakiego kolwiek pojecia o szkole ,to wszystko upada. Ale to wasza sprawa, to wasze dzieci staraca najbardziej przez glupote. Do pracy w szkole potrzebne sa nie tylko studia ale tez to zeby umiec przekazac wiedze dzieciom. A teraz tego nie ma .... hym moze dlatego,ze osoby ze stowarzyszenia nie maja o tym pojęcia. A kadra zamienia sie w zaleznosci od układów.
AB
AB 24.03.2017, 21:06
Jednym słowem chodzi o naszą nie lubianą ELITĘ:-)
Kleofas
Kleofas 24.03.2017, 19:56
Szkoda,że już tak dużo zniszczyliście w Turkowicach swoją zawiścią i głupotą. Macie chore ambicje szkoda tylko,że czasem nie idzie to w parze z inteligencją. Co zrobiliście ze szkoła ? Sami siebie ośmieszyliście doprowadzając do odejścia prawdziwych nauczycieli. Niestety jak ktoś nie ma wykształcenia pedagogicznego to nie nadaję się do zarządzania szkołą ..... Brawo dla was. Teraz ta szkoła to jakaś jedna wielka porażka.... Dzieci mają tak słabe wyniki,że aż przykro patrzeć na zestawienia z egzaminu szóstoklasisty.Dla tych którzy nie wiedzą to nauczyciele tworzą szkołę a nie Pani która po pielęgniarstwie postanowiła zostać "Prezeską" ....Jestem zażenowany i nie jestem ze środowiska nauczycieli ale jestem przerażony tym co się stało. Niszczycie historię tego miejsca aż przykro patrzeć.
Taka jedna
Taka jedna 30.03.2017, 22:53
Coś Ci się Kleofasie pomyliło.Wiesz czym zajmuje się prezes stowarzyszenia? On nie zatrudnia,nie uczy w szkole.Organizuje kasę.Co do tego mają wyniki? Są dzieci dobre,są i słabe.Bywa taki rocznik,że niestety,nie ukręcisz bicza z piasku.Mnożą się na potęgę tłumoki,których dzieci tłumokowatość otrzymują w pakiecie po rodzicach.
AB
AB 24.03.2017, 20:51
Uhuhu kozak w necie a *** w świecie
AB
AB 24.03.2017, 20:59
Ja występuję tu jako AB są to moje inicjały pod którymi wczesniej pisałam. Miej odwagę i użyj innego podpisu. Kozaku w necie. A nie podszywasz się
Monia
Monia 24.03.2017, 20:05
Brawo Kleofas. Mądre słowa. Ukłony dla Ciebie. Pełny szacun.:-)
Mik
Mik 24.03.2017, 19:29
Dorodzy sąsiedzi wstyd mi za was. Do czego doprowadziła ta dyskusja. Zastanówcie sie dwa razy przed dodaniem komentarza. Dorosli ludzie a nie mają za grosz taktu. Nie wnikam w to kto ma jakie zdanie na ten temat ale ludzie zachowujecie sie kulturalnie.
parafianka
parafianka 23.03.2017, 19:38
Pewnie pil
parafianka
parafianka 23.03.2017, 19:35
Co za analfabetyzm wyslowic się nie może
P.S
P.S 23.03.2017, 19:10
Rafi co do nauki to jesteś z pisowni na poziomie 1 klasy może korepetycje ci pomogą chyba że piszesz pod wpływem .
Rafi
Rafi 23.03.2017, 18:36
Dobrze mu w końcu coś nasza policja robi z tymi bezmózgozjebami. A nie czepia się tylko nie winnych ludzi. Co nie miał chodów i się postał. On nauczę najpierw jego powinni nauczyć zabrali go gdzie indziej teraz będzie dalej chlał bo takiego buca nic nie nauczy.
Pipka
Pipka 29.04.2017, 00:27
Rafi to efekt zbłąkanego plemnika
Parafianin
Parafianin 23.03.2017, 19:03
Bucem i zjebem to ty jestes i wez idz bo jestes tu potrzebny jak drzazga w *** murzyna
Parafianin
Parafianin 23.03.2017, 19:39
Tobie sie kłania gramatyka bo nie z przymiotnikami pisze sie łącznie a nie oddzielnie NIEWINNYCH to przymiotnik
Ryszard
Ryszard 24.03.2017, 13:20
Zgadzam Się
hfskjhfkjsh
hfskjhfkjsh 23.03.2017, 16:16
Proponuję walczącym obozom i wszystkim wyciągającym tutaj wyssane z palca śmieszne plotki założyć oddzielne forum i nie ośmieszać całej społeczności. Ja i zapewne wiele innych osób czuje się zażenowanych waszym poziomem i nie chce być utożsamiana z żadną z tych grup. Jest mi po prostu za Was wstyd.
olo
olo 23.03.2017, 14:35
Ksiadz powinien tak zrobic jak przewodniczacy rady poiatu Zamoscia J.Slomiany rodem z Turkowic, wysiasc z samochodu uciec do lasu i powiedziec ze z sosna sie napil ze stresu.
Aab
Aab 24.03.2017, 20:31
Dobry pomysł.
para...nka
para...nka 23.03.2017, 13:35
Pytanie czy Putin by tu chciał ????
AUTYŚCI (z)BAWIENIA
AUTYŚCI (z)BAWIENIA 23.03.2017, 13:22
https://www.facebook…
AUTYŚCI (z)BAWIENIA
AUTYŚCI (z)BAWIENIA 23.03.2017, 13:19
PEDOgogiczna ROLA KOŚCIOŁA czyli PODROBIONE FAŁSZERSTWA (z)BAWIENIA W OKRESIE „WIELKIEGO … „ (z)BAWIENIA, „CZY WAM SIĘ PODOBA, CZY NIE I BASTA” JAK KURIA JEGO MAĆ. :

Chcąc mieć pełny obraz należy korzystać ze wszystkich istniejących stron związkowych FACEBOOK'a:

1) kz nszz solidarnosc organistow
2) kz nszz solidarnosc organistow (od 2 do 9 [3; 4; 5; 6; 7 i 8 niedostępne] )
3) kz nszz solidarnosc organistow 10

Każdy też będzie mógł nawiązać kontakt e-mailem:

kznszzsolidarnoscorganistow@gmail.com

W przeciwieństwie do Kuriewnych okienek kontaktowych wymagających szczegółowych danych interesanta e-mail związkowy jest anonimowy.

UWAGA: Po sukcesywnie zamykanych stronach Kz Nszz Solidarnosc Organistow (z do-PiS-kiem od 2 do 9) związek 24.X.2016 r. uruchomił najnowszą stronę: Kz Nszz Solidarnosc Organistow 10 , na którą serdecznie zaprasza.
Wszyscy zainteresowani materiałami mogą zwrócić się do związku drogą e- mailową w sprawie wysłania zawartości w formacie PDF o lepszej jakości niż zamieszczane JPG FACEBOOK ‘ a. (dotyczy to wszystkich stron związkowych).
Syzyfowa praca nad zamieszczaniem „powtórek” materiału z usuwanych stron mija się z celem.

CZARNI, czyli AXCELENCJE, księŻULE, ZAKONNICE i wszelkie inne ŚW.(irnięte) WOLONTARIATY powinny zdawać sobie sprawę, że WSZYSTKO, CO NAPISZĄ MOŻE BYĆ UŻYTE... przeciwko Nim!!!, czyli tak jak do tej pory ha ha ha...

Jak się (z)BAWIĆ, to się (z)BAWIĆ!!!

Całą charakterystykę sytuacji PiS – lamu od „wygranych” wyborów 2015 przez paPIESKIE ŚWIATOWE DNI ŚW.(ira) 2016 r. w Krakowie po po – PiS – y MINISTR(ant)ÓW w podróży, POGRZEB ŻYWEJ TARCZY (z)BAWIENIA i „PANÓW, BO SĄ PANAMI” zawierają „DZIENNIKI ZWIĄZKU” do dnia 23.II.2017 r.
Niermienną charakterystykę (z)BAWIENIA PiS – lamistów z Nadrzędną Instytucją Watykanu i Czarną Rozpaczą od 9.III.2017 r. zawierają „DZIENNIKI ZWIĄZKU” do dn. 13.III.2017 r.

NIE WIERZYSZ? - zobacz!


Tylko w marcu 2017 r. internetowa wybrana prasa podała o CUDACH PEDOgogicznej ROLI KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA, a wcześniej też nieźle cudowali (patrz archiwum fejsa):

1) „FAKT24.PL” z dn. 19.III.2017 r. w artyKULe: „Oburzeni studenci Rydzyka ujawniają prawdę o szkole" o-PiS-uje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA;

2) „KRONIKA TYGODNIA” z dn. 21.III.2017 r. w artyKULe: „Skandal w gm. Werbkowice. Pijany ksiądz za kierownicą” o-PiS-uje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA;

3) „MAŁY DZIENNIK” z dn. 21.III.2017 r. w artyKULe: „NIEZWYKŁE PROROCTWO! Ojciec Klimuszko wzywa Polaków - emigrantów by szybko wrócili do Polski!”o-PiS-uje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA;

4) „TOKFM.PL” z dn. 22.III.2017 r. w artyKULe: „Tym: Finansowe i ideologiczne wspieranie Kościoła nie zna granic wstydu” o-PiS-uje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA;

5) „WYBORCZA.PL” z dn. 22.III.2017 r. w artyKULe: „Dzień pokutny w szkole na Ursynowie. Księża zapraszają do spowiedzi w salach lekcyjnych" o-PiS-uje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA;

6) „GAZETA KRAKOWSKA” z dn. 23.III.2017 r. w artyKULe: „Biskup, który ujmuje skromnością” o-PiS-uje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA;

7) „ECHO DNIA” oraz „GAZETA POMORSKA” z dn. 23.III.2017 r. w artyKULe: „Handel podrabianymi świadectwami chrztu i bierzmowania w internecie. Grozi ekskomunika” o-PiS-uje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA;


RESZTA NA FACEBOOK ‘ u.

NIE WIERZYSZ? - zobacz ...


Wszystkich ksieŻULI uznać należy za DEALERÓW (Słowa Bożego), a LUD BOŻY za ĆPUNÓW!

Więcej info po wpisaniu w google hasła: =K.Z. =N.S.Z.Z.= S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. =O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W= oraz KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW jak również K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. - czytać należy WPISY Związkowe.

Dawno minęły czasy gdzie księŻULE BŁYSZCZAŁY INTELIGENCJĄ – teraz ino błyszczy GŁUPOTA księŻULI na tle inteligencji.

Z wdzięczności za WYMROŻONE DZIECI w 1994 r. i inne CUDA...

ZOSTAŃCIE Z B(L)OGIEM., a będziecie (z)BAWIENI...

(PODPISANO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC )
Akcja pajacyk
Akcja pajacyk 29.04.2017, 00:29
Nie organistów ale onanistów :)
olka
olka 27.03.2017, 09:17
Moja babcia powiedziałaby po przeczytaniu tych twoich wypocin:" musi żeś trocha głupi"...
w.s
w.s 23.03.2017, 12:38
Putina na proboszcza to zrobi porządek w Turkowicach może on podoła.Dajcie sobie siana z tym tematem.
Myślący
Myślący 23.03.2017, 12:00
tylko ksiądz pije ? a lekarze , policjanci , strażacy , adwokaci , sprzedawcy , sprzątaczki....i wiele innych osób nie PIJE ???? czepiacie się księdza że niby pijak że taki zły i niedobry...wystarczy popatrzeć na wasze donosy i już wszystko jasne , gdybym to ja był u was księdzem też bym pił bo mając takich parafian jak WY to nic innego nie zostaje tylko się napić. Człowiek robi co może żeby było dobrze w waszej wiosce a wy na niego donosicie !!!!! WSTYD !!!!!!!!! Czemu nie widzicie tego jak był ten chory festyn w wiosce to każdy strażak był pijany i jak się zachowywali ,ciekawe jak by było jakieś wezwanie to co by zrobili widzi się tylko kogoś a w wszyscy nie pijecie wiadomo że źle zrobił że jechał pod wpływem ale nie on pierwszy i nie ostatni ....
Dorota
Dorota 31.03.2017, 00:00
Popieram w całości. Wcześniej ten ksiądz był w mojej parafii, udzielał mi i mojemu mężowi ślubu. Wiele razy się z Nim spotykaliśmy i nigdy nie był pod wpływem. Mam nadzieję, że wyjdzie na prostą. Każdy ma prawo do błędu.
Myślacy trochę mądrzej
Myślacy trochę mądrzej 23.03.2017, 19:45
Drogie Panie Ł&P czy wiecie co to takiego jest KGW? Jeździ, śpiewa, recytuje, *** daje i księdzu jeść gotuje
AB
AB 24.03.2017, 07:33
Jak byś myślał trochę mądrzej to byś wiedział że w Turkowicach nie ma KGW. Gotujące to są tylko żony strażaków.
zzz
zzz 24.03.2017, 10:26
Widocznie myśli trochę inaczej a nie mądrzej :-D
AB
AB 24.03.2017, 19:56
Pewnie i wolniej.
zniesmaczona
zniesmaczona 23.03.2017, 13:46
Turkowiczanie to taka złożona społeczność, która zazwycza kieruje się opiniami "innych", "ważnych", "niby - mądrych", popadająca w absurdy myślowe. Jeśli wypadałoby o kimś powiedzieć coś dobrego, stanąć w obronie (gdy sytuacja naprawdę tego wymaga), powielają poglądy( bywa że głupie),swoje chowając głęboko "by się nie narazić" ogółowi, który wykreował daną opinię lub sytuację. Żenujące jest to, że wszyscy rozpisują się o zaistniałej sytuacji. Wydaje mi się, że nie należy niczego dopowiadać (bronić czy napadać), zaistniał fakt. Osoba, której dotyczy chyba najmniej w tej chwili potrzebuje jakichkolwiek dywagacji (pozytywnych czy negatywnych). Bywały już sytuacje "w życiu" Turkowic, kiedy należało stanąć w czyjejś obronie - obgadywano (również na łamach prasy) dorosłych i nieletnie dzieci - a tego nie zrobiono w myśl "dobra ogółu" - czy napewno? Obecna sytuacja to zaistniały niestety fakt i należałoby odpuścić! Prawda obroni się sama - jak już bywało!
olek
olek 23.03.2017, 20:01
Zniesmaczona osobo! W Turkowicach ludzie patrzą i widzą.Potrafią ocenić obiektywnie a nie "powielać". Jednak ci, którzy mają dawać dobry przykład do naśladowania chyba uważają, że są bez zarzutu "jak żona cezara".
Cezar
Cezar 29.04.2017, 00:34
Olek Bolek rozpruty rozporek?
Tys najlepszym jest przyjładem!!!
Zniesmaczona
Zniesmaczona 24.03.2017, 08:26
Czy zawsze Turkowiczanie są (byli) obiektywni? wydaje mi się, że nie - można by podać mnóstwo żenujących przykładów. Patrzy i widzi każdy, w jaki sposób przedstawi to co podają zmysły to już inna strona medalu - to co prezentują w wypowiedziach piszący jest płytkie! Nie staję w obronie opisanej osoby, jednocześnie uważam, że nie należy tego zdarzenia "roztrząsać" (a już napewno używając takich środków wyrazu!). Dobry przykład powinien dawać każdy, niezależnie od wykonywanej funkcji czy zawodu (wypowiadając się również) - może wtedy świat byłby lepszy (ten Turkowicki także)?. "Rzucanie błotem" to też obraz naszego człowieczeństwa, naszej kultury - a może niech każdy zajrzy we własne wnętrze?
parafianka
parafianka 23.03.2017, 10:46
Święta racja szkoda księdza ale Bóg rychliwy ale sprawiedliwy
Jan
Jan 23.03.2017, 10:31
Do ktoss....zapewniam,ze mam prawo sie wypowiadac tutaj tak samo jak pan/pani. Nie kopie sie lezacego-oczywiscie i nie zamierzam. Nie wiedzialam tylko,ze w tej wsi jest tyle zakłamanych i falszywych ludzi. Jak cos zlego sie dzieje to co-ludzie maja udawac,ze nic nie widzą,tak? To jest super rozwiazanie. Strazacy wam przeszkadzają? Ich rodziny? Kto jeszcze ?
Parafianki
Parafianki 23.03.2017, 16:48
To jestes jan czyli on czy ona łatwo było zarzucać ze ktoś pisze liczba pojedyncza a podpisuje sie liczba mnoga ale nie ukrywa ze jest kobieta a ty to co obojniak
aaa
aaa 23.03.2017, 10:49
nie no elitka to bardzo czynni ludzie robią wszystko super na korzyść wsi, ze szkoły zwolnili miejscową kadrę bo teraz oni żądzą! Świetlica to ich prywatne miejsce biesiadowania, księdza też przetępili a można było zrobić to inaczej, ale zrealizowali plan pomyślnie. Brawo WY !
ja
ja 23.03.2017, 10:07
Szkoda księdza, to dobry człowiek...
parafianka ty
parafianka ty 23.03.2017, 09:43
Jedno jest pewne żaden ksiądz nie zazna tu spokoju...masakra
parafianka
parafianka 23.03.2017, 09:32
Podpisuję się pod komentarzem od doc święta prawda
parafianka
parafianka 23.03.2017, 09:29
Skarżą nawet w agencji na sąsiadów że kury chodzą na podwórkach hahaha
parafianka
parafianka 23.03.2017, 09:26
Oj tak tutaj to jeden drugiemu tylko szkodzi jeden kupi samochód zazdroszczą i kupują żeby dorównać drugiemu ale co z tego nigdy nie dorównają księdzu i tego powinni mu zazdrościć bo jest wykształcony i mądry a to że elitę traktował jak zwykłych ludzi świadczy o tym że jest inteligentny i nie zniżył się do balabuchowego poziomu
doc
doc 23.03.2017, 09:25
Juz dajcie spokoj. Pograzyliscieie juz nie jednego ks,najpierw zapraszacie na obiadki a potem dzwonicie i donsicie. Nie zdziwi mnie fakt ze do tego przyczynili sie strazacy bo oni chca rzadzic w tej miejscowosci. Ile juz bylo sytuacji gdy strazacy i ich rodziny czyli ta miejscowa elita jak sie okreslaja byli czemus winni. Zajmijcie sie swoimi sprawami a nie cudzym nieszczęściem ktorego WY jestescie przyczyna. Wstyd mi za was co robicie!
xyz
xyz 23.03.2017, 10:27
Racja...Kochani miłośnicy ziemi Turkowickiej... żądzą się swoimi prawami, Brawo zniszczyliście naprawdę dobrego człowieka, który was nie traktował lepiej od innych. Wykorzystaliście jego słabość bo ostatnio się podłamał i zamiast zabrać mu kluczyki podać dłoń zaproponować wsparcie, to jeździliście obok plebani czatując kiedy wyjedzie. Nie popieram jazdy po pijaku ale tu nie chodziło o bezpieczeństwo jego i innych, celem było to aby osobę chorą pogrążyć. Szkoda że on pomógł tylu ludziom a nikt nie umiał jemu...trzymam za niego kciuki, przez pobyt w tej parafii dużo stracił. A wy szanowna ELITO zróbcie sobie teraz imprezkę w świetlicy i opijcie iż wasz plan się powiódł, no i chyba pora wybrać następną ofiarę... pamiętajcie jedna karma wraca...
Parafianka
Parafianka 23.03.2017, 08:42
Bardzo dobrze napisał ktos podpisany jako Prawda leżącego sie nie kopie ksiadz jest super a z tymi ludzmi to sam diabeł by nie wytrzymał a co mówiąc taki dobry ksiądz.W tej parafi nigdy według tych mieszkancow nie było dobrego księdza zaczynajac od ksiedza Kota i innych .A prawda jest taka ze księża byli dobrzy tylko ludzie zli
Prawda
Prawda 23.03.2017, 09:16
Bo im nie dogodzi tak naprawdę.
Prawda
Prawda 23.03.2017, 07:15
Dobra wystarczy tego! Bierzcie się za następnego, a temu dajcie spokój. Zniszczyliście księdza bo nie traktował was jak ELITY. Wszystkich traktował jednakowo, nie było żadnego podziału na lepszych i gorszych, na biednych czy bogatych. Wszyscy byli równi ale niestety ELICIE się to nie podobało i go pogrążyli. Ale nie martwcie się, przyjdzie na was czas i to o was będą pisać, komentować. Poczekamy i dobrze to będzie wasza zapłata. Żal po prostu.
A pisanie komentarzy typu żeby pocałować księdza w...., albo że broni się go bo kogoś.... to jest takie żałosne. Pokazujecie tym że nie macie za krzty rozumu. Ludzie bez mózgu. Chamy!
I radzę zakończyć ten temat już, pewnie są ciekawsze artykuły do komentowania. Zajmijcie się własnym życiem. A księdzu dajcie spokój pasożyty! Żerujecie tylko na czyimś nieszczęściu!
Ktoss
Ktoss 23.03.2017, 00:19
A i panie Janie ... Nie musi sie pan wypowiadac az tak szczegolowo o ksiedzu co jest postanowione co nie jest bo zapewniam ze nie wie pan nic o ksiedzu ! A to co pan tutaj napisal to kazdy moze to wyczytac z intermetu lub gazet ! A i co ksiadz teraz robi lub co powinien to chyba juz nie panska sprawa ! Trzeba bylo byc takim "dobrym czlowiekiem" wczesniej ! ;)
Ktoss
Ktoss 23.03.2017, 00:08
Widac ze pan Jan pochodzi z parafii, nie musial pan pisac ! juz nam uswiadamia ze sa nowe fakty w ich wymyslonym swiecie! Juz moze nastepne bujdy poszly w obieg!
A co do ksiedza to to czyta nie martwcie sie, a jesli nie to wszystkie wpisy zna na biezaco...:))
parafianka
parafianka 22.03.2017, 23:46
Jeśli Ksiadz to czyta to niech Ksiadz wie że jesteśmy za księdzem i życzymy wszystkiego dobrego i dodam że jesteśmy z Turkowic i nie jesteśmy podli i zawistni jak ci którzy księdza tak ostro osadzają
parafianka
parafianka 22.03.2017, 23:39
Skończcie już komentarze bałabuchy jedne dopieliscie swego a teraz zajmijcie się sobą i swoim gniazdem bo dużo by można szukać oj dużo
parafianka
parafianka 22.03.2017, 23:32
Brawo ???? OSP....
parafianka36
parafianka36 22.03.2017, 22:29
Prawda
parafianka36
parafianka36 22.03.2017, 22:09
Najlepsze jest to że same medaliki chodzą do kościoła idą do pierwszej lawki udają że się modlą popatrza kto jest w co ubrany wychodzą z kościoła i się zaczynają ploty.a księdza mi żal ale może wyjdzie z tego modlę się za niego bo jest Super.
Cxx
Cxx 22.03.2017, 22:20
Święta racja
hi,hi
hi,hi 22.03.2017, 22:06
Jeżeli podpisujesz się "Parafianki",to nie pisz "...jakoś nie zauważyłam",lecz "zauważyłyśmy".Twój nick nie jest wiarygodny,a więc, Twoje komentarze także budzą wątpliwości,co do ich obiektywizmu.
Parafianki
Parafianki 22.03.2017, 22:14
Widziałeś kiedyś dwie lub wiecej osób piszących w jednej chwili na jednej klawiaturze to chyba rozumiesz ze siedzi kilka a jedna pisze
;)
;) 22.03.2017, 22:31
To Panie w takim razie caly dzień razem siedzą przed komputerem i obmyslają jakby tu dogryzc ludziom? Z resztą jesli pisze Pani w imieniu kilku osób to jak najbardziej wskazane jest uzycie liczby mnogiej. ;)
Jan
Jan 22.03.2017, 21:44
Nie bede sie tu klócił na forum. Ksiadz juz ma pewnie ultimatum-leczenie albo bedzie musial zakonczyc swoje kaplanstwo. Drigie Parafianki-kuria tez rozumie,ze ten ksiadz ma powazny problem. A wy nie?
olka
olka 23.03.2017, 20:05
," Za karę zostanie przeniesiony do innej parafii"
Parafianki
Parafianki 22.03.2017, 21:51
Poważny problem to masz ty ze swoim myśleniem a nie ks skoro piszesz ze za sutanna ma nie tylko jazdę po pijaku
Parafianki
Parafianki 22.03.2017, 21:21
A cóż takiego sie działo bo jakoś nie zauważyłam
:)
:) 22.03.2017, 21:23
Pani do Kosciola chodzi?
Parafianki
Parafianki 22.03.2017, 21:45
Oczywiście ze chodze
888
888 22.03.2017, 22:32
W takim razie moze troche mniej zawiści?
Jan
Jan 22.03.2017, 21:15
Ja nie jestem od wymyslania. To co sie dzialo to wszyscy widzieli. I drogie Panie parafianki nie ma co mydlic oczu.
Alex
Alex 22.03.2017, 21:31
Święta prawda.
Parafianki
Parafianki 22.03.2017, 21:03
Panie Janie jeżeli juz pan tak pisze ze cos jeszcze ma za sutanna to mianowicie jakie bzdury pan prubuje jeszcze wymyślać zenada
Jan
Jan 22.03.2017, 21:01
Parafianki....no wstyd mi za was.
Parafianki
Parafianki 22.03.2017, 21:15
A nam za ciebie wstyd bo jak tak będziecie łgać na każdego ks to nasza parafia przyjmie miano karnej parafii dla ksiezy
Niko
Niko 22.03.2017, 21:37
Straszn,,, Nie bedzie mial kto was okradac :)
Parafianki
Parafianki 22.03.2017, 20:53
Mieszkańcy tej wsi to ludzie krnąbrni zawistni i cieżko jest z nimi żyć miejscowym a co dopiero osobie duchownej która przychodzi na parafie jako gość na pare lat najpierw pięknie tititi a potem malują wyzywają i poniewieraja tak było z każdym proboszczem ktory tu gościł
Lolka
Lolka 23.03.2017, 20:10
Każdy jest gościem na tej ziemi. Ksiądz podwójnie na ziemi i w parafii.Tym bardziej powinien się "zachowywać".Świecić przykładem a nie wychodzić z założenia, że jemu się wszystko upiecze, bo on jest ponad innych.
Jan
Jan 22.03.2017, 20:53
No mieszkam w tej wsi ale o tych balabuchach to niestety nie wiem. Ale wkurza mnie to,ze nas tak obrazacie. Nic do ksiedza nie mam ale za sutanną ma nie tylko jazde po pijaku. Takze moze zbastujcie z tymi obrazami wszystkich mieszkancow. Faktycznie jest tu pare zawistnych żmij ale gdzie ich nie ma.
abcd
abcd 22.03.2017, 20:29
W kilku komentarzach pojawia się słowo "bałabuchy". dlaczego własnie tak nazywani są mieszkańcy turkowic? nie jestem miejscowy dlatego mnie to ciekawi
dcba
dcba 23.03.2017, 17:07
Bałabuchy to pieczywo, którego tradycja wypieku wywodzi się z obszaru Ukrainy. Nazywane inaczej ukraińskim chlebem, przygotowywano tam powszechnie, wypiekając przynajmniej raz w tygodniu. Bałabuchy dobrze smakują zarówno ze świeżym masłem, miodem, mlekiem, jak też z wędliną czy mięsem w różnej postaci.
Parafianki
Parafianki 22.03.2017, 20:00
Święta racja zajmijcie sie swoimi dziećmi a ks dajcie spokój był zadobry aby moc wytrzymać nerwowo w takim bagnie jak turkowice wierze ze sie wyleczy z choroby czego mu życzę z całego serca
Żenada.
Żenada. 22.03.2017, 20:20
Jaki Pani ma w tym interes, zeby za wszelką cenę obrazic mieszkańców tej wsi? Pisze Pani, ze obrazaja ksiedza i oceniaja go bezpodstawnie, a Pani robi to samo wobec nich. Nikt mu nic nie zrobil, to co go przeroslo to chyba posługa księdza, jego problemy z alkoholem nie zaczęły sie w turkowicach.
men
men 22.03.2017, 20:00
Jestem Parafianem i mieszkańcem tej miejscowości od kilku lat. Nie zaliczam się do tej elity jak tu piszecie. Bo na miano Bałabucha należy sobie zapracować. Daleko mi jeszcze do tego.A jeżeli chodzi o Proboszcza jest to człowiek który był dla nas wszystkich. A tak nie mogło być, ponieważ albo jest z nimi, albo z nikim. Teraz zniszczyli proboszcza potem może zniszczą sołtysa . Kto następny na ich liście? Lista jest coraz krótsza. Błąd księdza OK! Nie powinno się tak stać. Dziękujmy Bogu że tylko tak to się skończyło!
Ktoss
Ktoss 22.03.2017, 19:59
I niech ten co napisal ze ksiadz obrazal albo ponizal parafian to niech sobie da siana bo jak przyszedl na parafie to na dzien dobry mu psa zatruli !
Najpierw jednego i zdechl a potem drugiego ale wiedzial juz co to za magiczna przyprawa i wiadomo bylo co robic !
Co kuz...pies moze tez na nich obrazal ?!
Mozgi w *** tam maja i tyle w tym temacie !!!
Ktos
Ktos 22.03.2017, 19:39
Koniec tego ! Ksiadz to tez czlowiek do ch..
Nie jest taki glupi jak wam sie wydaje bezmozgi zeby robic takie cos jak tutaj piszecie bo to gruba przesada ! A to co sie z nim dzialo to tylko i wylacznie choroba !!! Ktora go przerosla !!! I sam nie mogl sobie juz poradzic bo na nikogo nie mogl liczyc ! Przy rodzinie kryl sie zeby nic nie wiedziali a gdy wracal na parafie to sie zalamywal !
Ksiadz oprocz tego ze byl proboszczem na tej zapchlonej dziurze to jeszcze mial do zawalenia roboty w kurii ! Nie dosc ze choroba to ciagle cos i same problemy INNYCH ! Bo na samego siebie nie mial czasu !
Skonczcie juz te wasze nudne madrosci bo cale gowno go znacie i nie wiecie jak naprawde bylo !
Parafianka
Parafianka 22.03.2017, 19:36
To jest bardzo dobry ksiadz tylko chory mam nadzieje ze wyzdrowieje i wroci do nas na złość tym którzy go krytykuja i nie pisza jak chodzili mu pod oknami i grzebali po szawkach na plebani i mieli temat do plotek "nie sadz a nie będziesz sadzony"
xxxxxxxxx
xxxxxxxxx 22.03.2017, 19:25
dajcie już święty spokój temu człowiekowi,zajmijcie się swoimi problemami ,bo ten człowiek nikogo nie zabił jak co nie którzy po pijaku z tej parafii
Parafianki
Parafianki 22.03.2017, 18:48
Czy to ks Rysio czy to ks Krzysio lub poprzedni ks wszystkich zmiersali z błotem a kto?kochani parafianie .milosnicy ziemi turkowieckiej
Karla
Karla 22.03.2017, 18:22
Jego post nie obowiązuje ?
Parafianki
Parafianki 22.03.2017, 18:34
A ty co na postanowilas
%%%
%%% 22.03.2017, 15:56
Za duzo wina, a potem sie zaczyna ????????????????????????????
Karolinka
Karolinka 22.03.2017, 18:24
To był mocniejszy trunek, skoro tak się ululał.
Wstyd
Wstyd 22.03.2017, 15:20
Przeczytałam komentarze i tylko utwierdziłam się w przekonaniu że katolicy to strasznie glupi ludzie (w wiekszosci). Jedni bronią osobę, która stwarzała zagrozenie na drodze tlumacząc, że jest chory itd za to inni szukają jakie by tu jeszcze brudy wyciągnąć i oczernić wizerunek tej osoby. Pewien człowiek po wyborach powiedziała bardzo mądre słowa "trzeba was dym** ruch** i na was zarabiać" i ja się w 100% z tym zgdzam tyle w tym temacie.
GGG
GGG 22.03.2017, 21:29
dokladnie!!! Wstyd i chanb
obserwator
obserwator 22.03.2017, 15:01
Bardzo dobrze ze się za niego wzięli... To nie pierwsza jego "afera" z alkoholem
Ks
Ks 22.03.2017, 14:22
Tak to napewno wina ludzi z Turkowic,ze ksiadz chlał. Wezcie sie opamietajcie...juz mi sie zygac chce jak to czytam. Kazdy czlowiek opdpowiada za swoje czyny-ksiadz,wojt, nauczyciel czy sam papierz. Zycze ksiedzu jak najlepiej i rozumiem brzemie tej choroby. Nikt go nie szczuł, nikt go nie ocenial ale nie moglo byc tak,ze ksiadz nie moze odprawic pogrzebu bo z auta nie moze wysiąść. On musi sie leczyc i kropka. I chociaby byl na parafii w samej Częstochowie to i tam nikt by mu nie pozwolil na takie zachowanie i jazdę po pijaku.
w.s
w.s 22.03.2017, 13:46
Katolicy i wy przyjmujecie komunie św. żenada bałabuchy. wszyscy w oczy święci wam nikt nie dogodzi.Mądry człowiek przemilczy nie nam kogoś osadzać.
Sebaxd
Sebaxd 22.03.2017, 12:16
Tam w tej dziurze obrazic jednego to cala wioska sie obrazi ..
Chorzy ludzie.
parafianka
parafianka 22.03.2017, 12:39
Znam osobiście nowego proboszcza, jak takie miłe słowa o tych ludziach to jego żal zjedzą i pogrzebią go za żywota
przykro....
przykro.... 22.03.2017, 11:26
Niby katolicy, a tak sponiewierać drugiego człowieka i to jeszcze księdza! Jesteście porażką elito! Chodzicie z zadartymi łbami do góry i uważacie że wam się wszystko należy. Zastanawia mnie tylko to czym wam ksiądz zawinił? Czym wam podpadł?
smutne
smutne 22.03.2017, 15:09
"I to jeszcze ksiedza!" Ehh ciemnota dalej traktuje czarnych wyzyskiwaczy jak by byli jakimis nadludzmi...
Janusz
Janusz 22.03.2017, 15:05
Czym podpadł? Jeździ pijany a i tak jakiś półgłówek napisze, że to nic takiego...
Gość
Gość 22.03.2017, 11:41
A moze tym, że odprawial Msze św. W stanie tragicznym?;p ile juz pogrzebów sie nie odbylo o okreslonym czasie, bo trzeba bylo szukac innego ksiedza? Pani tez chodzi do pracy po spozyciu? (Uczyl w szkole) 2,6 promila to jest bardzo dużo
Widac, ze wypowiadają sie ludzie, ktorzy nie maja pojecia o sytuacji.
parafianka
parafianka 22.03.2017, 12:36
nie wierzę, że nie odbyły się pogrzeby w terminie bo ksiądz był pijany, może był bardzo zajęty w tym czasie ,też miał obowiązki poza parafią, a godziny pogrzebu chyba tak bardzo nie mają znaczenia.
.
. 22.03.2017, 13:41
nie mial obowiązków, zachowywal soe jednak jak człowiek pod duzym wplywem alkoholu. Był wtedy, nawet byl na miejscu pogrzebu. Ludzie ktorzy przyjechali z zewnatrz byli w szoku, ze parafianie toleruja takie zachowanie. Brak szacunku do osoby zmarłej, przykro rodzinie...:(
przykro.
przykro. 22.03.2017, 12:29
Moim zdaniem to pan nie ma pojęcia o sytuacji. Nie zna pan tych ludzi...
Właśnie....
Właśnie.... 22.03.2017, 11:14
Weźcie się odwalcie raz na zawsze od księdza dobra? Bo to wy jesteście chorzy i w waszych rodzinach poszukajcie sobie pijaków bezmózgi jedne! Ksiądz jest niewinny. Nic takiego się nie stało, no ale jasne nudzi wam się to trzeba rozgłosić to na lewo i prawo i zrobić z tego sensacje! Ludzie! To jest wasza wina! Tylko czekaliście, aż ksiądz ruszy samochodem i od razu na policje! To chore! Zajmijcie się własnym życiem, a nie spędzacie czas na obmyślaniu jak księdza wykurzyć! Chamy z was!
kler
kler 22.03.2017, 19:14
A ty co go tak bronisz dyma cię?.
..,.,.,.
..,.,.,. 23.03.2017, 07:21
Jak można tak mówić o księdzu? Ty mądry jesteś?
Tak!
Tak! 23.03.2017, 07:17
Mądrością to ty nie grzeszysz....Idioto
Antychryst
Antychryst 22.03.2017, 15:27
Co za debile xD Kiedy wy przejrzycie na oczy, że was ten wasz kościół robi jak chce. Zabobony i ciemnogród
mk
mk 22.03.2017, 12:48
Za jajca i na latarnię!!!.
...
... 22.03.2017, 16:30
Ciebie skur...
parafianka
parafianka 22.03.2017, 11:19
Nareszcie mądre słowa, zakończcie już tą sensacje, może już czas przejść na inny temat, może coś nowego się wydarzyło, może ocenić już nowego proboszcza, jak dla was to możliwe przecież , czy jeszcze za wcześnie?
Właśnie..2
Właśnie..2 22.03.2017, 11:22
Otóż to. Oni już pewnie obmyślają strategie, jak pozbyć się następnego!
OMG
OMG 23.03.2017, 00:48
Dokladnie! Moje i większości znajomych życie to wieczne kombinowanie jak tu wy***ić księdza z parafii! Weź Ty człowieku się ogarnij bo chyba na mózgi z własnym penisem się zamieniłeś. Nie pozdrawiam
Dokładnie!
Dokładnie! 23.03.2017, 07:18
A ***j, taka jest prawda. Co zabolało? Sumienie ruszyło? Choć wątpię żebyś miał sumienie....
OMG
OMG 23.03.2017, 13:10
Dalej szukajcie spiskowych teori :D Szkoda na was czasu wy tępe katole
...
... 22.03.2017, 10:55
Gdybać to sobie można różne rzeczy ale na całe szczęście nie doszło do tragedii ." Gdyby babcia miała wąsy to by była dziadkiem "
przeciętny katolik
przeciętny katolik 22.03.2017, 10:00
Nie sądzę księdza od tego są sądy,lecz pragnę wskazać tym którzy go bronią,iż gdyby doszło do tragedii w rodzinie tej osoby broniącej / mam na myśli śmierć bliskiej osoby / to broniąca go osoba by chciała księdza od razu uśmiercić.To tyle co mi się nasuwa na myśl,
,.
,. 22.03.2017, 11:08
Zamilcz, a przede wszystkim pomyśl co piszesz!
Parafianin
Parafianin 22.03.2017, 08:59
Trudno ks odszedl a parszywe owce i bałabuchy zostana do konca swojego nedznego zycia. Przynajmniej tam gdzie pojdzie nie beda go przesladowac jak wy....
***
*** 22.03.2017, 09:18
*** sie ***
twoja stara
twoja stara 22.03.2017, 09:19
sory kxuxrxwa pxixerxdol sie suxko
Parafianin
Parafianin 22.03.2017, 08:55
A co do niekturych to niech sie wezma za swoje dzieci bo to jest skandal zeby dzieci pisaly po przystankqch i na koscielnej dzwonnicy ciagle cos na ksiedza . Ciekawe skad dzieci z 2i 3 klasy podstawowki moga wiedziec takie rzeczy . Wiadomo oczym rodzice w domu rozmawiaja.
Taka jedna
Taka jedna 30.03.2017, 23:03
Może stąd,że widywały napierdzielonego księdza na lekcjach religii? Może stąd,że ksiądz na nich krzyczał i wyzywał?
ELO
ELO 22.03.2017, 09:19
ELO
Parafianka
Parafianka 22.03.2017, 08:54
Ksiądz to człowiek jak każdy inny, który ma wady i zalety ! Jest bardzo wykształconym człowiekiem . Nic nikomu nie zrobił złego a ludzie wydają na niego wyrok jakby nie wiadomo co zrobił. To jest pewne, że ktoś szukał na niego haka, ponieważ zdarzyło mu się nawalić kilka razy ale nie dlatego, że tak chciał tylko musiał mieć bardzo poważny problem, że się tak stało. Nie napił się na pewno dla przyjemności tylko dlatego, że jest chory i popadł w chorobę. Może ma bardzo poważne problemy lub depresję nikt z Was tego nie wie. W alkoholu szukał wyjscia z sytuacji, w której się znalazł. Ludzie pomyślcie co by się wydarzyło jak by Was coś takiego spotkało jak by Was ktoś w gazecie opisał. Byłoby Wam przyjemnie? Dlaczego nazywajcie go alkoholikiem? Widzieliście go codziennie pijanego? Fakt faktem to, że jechał pijany nie jest dopuszczalne i na pewno za to odpowie. Dajcie szanse innym zainteresujcie się kimś wyjdzcie z pomocną ręką a nie tylko oczerniacie skoro widzicie, że coś jest na rzeczy, i, że ktoś zaczyna mieć poważny problem. Może jakby się ktoś z Was bardziej zainteresował to by do takiej sytuacji nie doszło. Ktoś był tak doskonale mądry , ze poszedł do Kościoła nagrać księdza żenada nawet w żadnym filmie jeszcze tego nie grali. Przemyślcie wasze zachowanie nikt nie wie co Was w życiu spotka, Miejcie szacunek do siebie i do księdza. Trzymam kciuki za księdza, ze jednak mu się uda wyleczyć i ktoś mu pomoże w tym , a nie jak Wy nawet się nie zainteresowaliście tylko patrzyliście jak go najszybciej wykurzyć stąd.
WIESZAK
WIESZAK 22.03.2017, 09:19
ZGIN NA WIESZAKU XDDDD
Parafianin
Parafianin 22.03.2017, 11:56
Wez sie nieodzywaj bo tylko pokazujesz jak niski poziom intyligencji poziadasz zakuty łbie
.
. 22.03.2017, 11:06
Sam zgiń padalcu!
hetman
hetman 22.03.2017, 08:11
To ks.Krzysztof Ślepokura?To zdjecie robione przy kosciele par. Miłosierdzia Bożego w Zamościu.On Był wikariuszem w tej parafii.Niby doktorat robił z psychologii
milcz
milcz 22.03.2017, 11:04
'Niby' z ciebie katolik, a tak na księdza? Weź się ogarnij i odwal się od księdza.
hetman
hetman 22.03.2017, 19:37
Bo co łosiu.Ksiedza ci szkoda?To weż mu jeszcze w *** pocałuj ty katoliku posrany.
ok
ok 23.03.2017, 07:20
Szkoda mi Ciebie żeś taki głupi!
ketuR
ketuR 22.03.2017, 08:40
Podobno teraz tam ma isc na proboszcza ksiadz Adam ktory tez byl w Milosierdziu. Szkoda bedzie jak zmarnuje sie kolejny ksiadz w takiej parafii... :(
PSTRO
PSTRO 22.03.2017, 09:20
PSTRO
barabasz
barabasz 22.03.2017, 07:44
Czytając komentarze, to pijana parafia. A nie którym to na pewno wschodnie trunki wypaliły rozum do końca.
parafianka36
parafianka36 22.03.2017, 07:25
Wierzę że się wyleczy i wróci do nas
.
. 22.03.2017, 11:28
Wróci? Żeby go znowu poniewierali?
Parafianin
Parafianin 21.03.2017, 23:29
Z dala od takich falszywych ludzi !
Madrego czlowieka przeroslo a co dopiero jakby tam glupek poszedl to jedna mysl-sznur i do lasu.
Paula
Paula 21.03.2017, 22:50
W tamtej parafii takich panow JEREMIASZOW jest co drugi mieszkaniec ! A co do tej sprawy to juz nie jest zadna nowosc ze jaki by nie byl madry i silny w wierze ksiadz i by nie przyszedl na ta parafie to ludzie i tak zmieszaja go z blotem i za przeproszeniem "uwalą go" ! Kazdemu ksiadzu po tamtej parafii pozostaje jakis uszczerbek na zdrowiu i na psychice ! To o tym powinien byc artykul i powinna sie dowiedziec cala Polska ! Ale predzej czy pozniej sprawa ucichnie...Ksiadz trafi na inna parafie, zmieni sie i bedzie dalej bardzo dobrym szczerym pomocnym uczciwym lojalnym i zawsze usmiechnietym ksiedzem a ludzie jacy sa teraz tacy i pozostana.... oni sie juz nie zmienia, szkoda tylko nastepnego ksiedza ktory trafi na to piekielko !
Gość
Gość 21.03.2017, 22:53
Brak słów. Co Pan/i zrobił/a aby mu w takim razie pomóc?;))
Parafianin
Parafianin 21.03.2017, 22:31
A co do pana Jeremiasza to widac ze pan był bardzo pochłoniety modlitwa podczas mszy
R
R 21.03.2017, 22:44
Sprawowanie urzędu pod wplywem alkoholu jest karalne. Prosze wyobrazic sobie pijanego nauczyciela, czy lekarza w godzinach pracy. Nie chcę go oceniać jako czlowieka, kazdy ma jakies wady. Niech wiec każdy podlega tak samo wymiarowi sprawiedliwości. PS. Przy pewnej ilości promili we krwi prawo nakazuje udostępnienie tej wiadomosci do informacji publicznej, to nie jest wyjatkowy przypadek, pozdrawiam
Parafianin
Parafianin 21.03.2017, 22:11
Ciekawe czemu wszyscy sa przeciwko ks a nikt nie spojrzy ze kazdy ks przychodzacy na nasza parafie pierwszo byl zapraszany na obiadki i goscine a potem szly w ruch telefony i cala wies i okolice wiedziala juz wszystko co bylo mowione( w polowie klamstwo) tym parafianom kazdy ks sie nie podobal
Z DALEKA
Z DALEKA 21.03.2017, 21:52
Nie byłoby sprawy, gdyby miał żonę, albo chociaż przyjaciółkę, ani nie jechałby po alkoholu, ani nie wkładał komży na lewą stronę. A jeśli nasza wiara celebruje celibat, to kto jak nie parafianin ma dbać o proboszcza? KATOLIKU? A NAWET TYLKO CZŁOWIEKU ...
Bb
Bb 21.03.2017, 21:51
Pani Halino to wydarzenie stworzyl ksiadz. I on napewno to wie i mysle,ze zaluje tego. A moze to jest dla niego szansa zeby sie opamietac i odbic od dna? Jezeli pomaga ludziom to to dobro napewno do niego wroci,ale za to co zrobil musi odpowiedziec wobec prawa. Alkoholizm trzeba leczyc-nie ma innej drogi. Trzeba sie do tego przyznac i rozpoczac terapie.
HalinaSz.
HalinaSz. 21.03.2017, 21:43
Nie kazdy wie ze ksiadz ten jest psychologiem, nie kazdy wie ze ksiadz ten pomaga rodzinom w trudnych sytuacjach i nie kazdy wie ze ksiadz tez czasem potrzebuje pomocy. Lecz nie kazdy moze tak po prostu sie do tego przyznac, a dlaczego ? Wlasnie dla tego ze ludzie nie maja szacunku...i niestety tak sie przez takich ludzi psuja inni i tworza takie wydarzenia jak to...
Czytelnik
Czytelnik 21.03.2017, 21:42
Dziwię się że w taki sposób perfidnie nazywa się że to skandal , żal mi autora tego te co chciał ukazać tym artykułem ? Nie pochwalam zachowania księdza , ale na cudzej tragedii nie zrobi się sławy . Ciekawe czy zdjęcie księdza zostało wykorzystane zgodnie z prawem ????? Czy celowo skopiowane ze strony internetowej byłej parafii .
HalinaSz.
HalinaSz. 21.03.2017, 21:35
Oczywiscie ze nie, ale Panie Tomaszu dla kazdego szacunek sie nalezy.
Tomasz M
Tomasz M 21.03.2017, 21:30
Halina Sz. ale to nie zmienia faktu,że popełnił przestępstwo i mógł kogoś zabić . wobec przepisów wszyscy są równi . i tu nie ma dyskusji ani taryfy ulgowej.
Maxx87
Maxx87 21.03.2017, 21:30
Hahaha ... Obrobic *** ksiedzu latwo ale zeby dziecko ochrzcic wziac slub pochowac zmarlego albo DAC OSTATNIE BLOGOSLAWIENSTWO dla mamusi albo tatusia to juz ksiadz fajny :D zalosne sa ludzie tam ! Mieszkancow jak kot naplakal ale jakby tak kazdego czlowieczka policja zlapala jak ksiedza to by materialu do gazet i telewizji na rok starczylo :D dajcie sobie siana i zajmijcie sie zyciem ale SWOIM !
emi
emi 30.03.2017, 08:40
maxx87 za darmo tych poslugnie robil,kazda z nich ma swoja wymierna cene.Nie porownuj prostego kowalskiego do ksiedza.Ksiadz powinien byc ,,jak zona Cezara''poza podejrzeniem.
HalinaSz.
HalinaSz. 21.03.2017, 21:22
To byl bardzo uczciwy i wyksztalcony ksiadz. Mozecie sobie Panstwo pisac co chcecie kazdy ma do tego prawo lecz ja nie uwierze w to co tutaj o nim wygadujecie.
Ten czlowiek pomogl mi i mojej rodzinie wyjsc z najwiekszego dokla w zyciu i nigdy mu tego nie zapomne. A zdania sa odmienne u ludzi w dzisiejszych czasach czlowiek ktory nie uczeszcza do kosciola to wiadomo ze tez przy okazji nie lubi ksiedza. A jak Chodzi do kosciola nie po to aby sie modlic lecz po to zeby czasem czegos podejrzanego nie zauwazyc niech nie nazywa sie " uczciwym" . Takie jest moje zdanie i nie ma sie wiecej co rozpisywac.
Jesli trzeba bedzie to postaram sie wyprostowac cala sprawe nawet w tv nie tylko w internecie. Osmieszyc lub zmieszac z blotem zawsze latwiej niz wyciagnac reke i szczerze z czystego serca pomoc.
Biskup
Biskup 21.03.2017, 21:39
Nikt Pani nie zaprzeczy, że ten ksiądz mógł pomóc Pani rodzinie i zapewne wielu innym, ale czy na prawdę wystarczy to Pani, żeby usprawiedliwić jazdę samochodem po pijanemu? Na szczęście, co się rzadko zdarza, teraz jesteśmy mądrymi Polakami PRZED szkodą, nic się nie stało, ale każdy pijany za kierownicą to potencjalny zabójca! Czy jest cokolwiek, co może go usprawiedliwić? I nie mówię o nim jako o księdzu, tylko jako o człowieku-potencjalnym sprawcy wypadku.
Jowita244
Jowita244 21.03.2017, 20:59
Jeremiasz ! To ty lataj z kamera i nagraj tez innych ludzi ! Kazdy jest cwany w internecie
!!!
!!! 21.03.2017, 20:55
Szanowna/ny R
Ksiadz nie byl az taki glupi jak ci sie wydaje;) zaden nie jest ! A i nie wierzy sie w plotki. Radze chodzic czesciej do kosciola i sluchac ZE ZROZUMIENIEM to co ksiadz mowi a nie babuszki w domciu albo dziadki na stojacy na szosie !
Parafian
Parafian 21.03.2017, 21:32
Cale gowno nagrales a zabujca drogowym nie jest a z alkocholem problem ma co 5 osoba z tej parafii ze nie wyzywaj go od zabujcow i alkocholikow
Jeremiasz
Jeremiasz 21.03.2017, 20:54
Nareszcie go trafili a już dawno w kościele nagrałem filmik jak słaniał się z ambony.Dziś wysłałem go na kontakt24 do TVN niech cała Polska zobaczy!!!!!Mam nadzieje że polataja z kamerą i pokażą obrońców pijaka i zabójcy drogowego !
Cogito
Cogito 23.03.2017, 19:36
Porażka! Proponuję nagrać siebie!
Ddddd
Ddddd 21.03.2017, 23:23
Ty kretynie chodzisz po to do kościoła żeby księdza nagrać siebie nagraj jak jeździsz na *** wstydź się ty już nie jednego wykurzyles z tej parafii ????? Co za patalach
Parafianki
Parafianki 21.03.2017, 22:01
Czyżbyśmy jeremiaszu był dumny ze swojego nagrywania ksiedza podczas liturgii cos ci sie chyba w głowie pomieszało .jestes żałosnym śmieciem
Parafianki
Parafianki 21.03.2017, 22:01
Czyżbyśmy jeremiaszu był dumny ze swojego nagrywania ksiedza podczas liturgii cos ci sie chyba w głowie pomieszało .jestes żałosnym śmieciem
Parafianin
Parafianin 21.03.2017, 21:46
Jakos na zadnej parafii nie byl tak traktowany jak wy go traktujecie.
Tylko ciekawe za co? Za to ze jest dobry i do nikogo sie nie wydrze z byle powodu. Teraz biskup powinien wcale tu nie dac ksiedza tylko zeby dojezdzal na 1 msze w niedzoele i wtedy morze zaczelibyscie doceniac to co mieliscie
Ddddd
Ddddd 21.03.2017, 23:29
Ma pan rację w turkowicach jest taka gromadka która tylko *** największa elita robią sobie imprezy w wiejskiej świetlicy i tylko każdemu tyłek obmaluja i myślą kogo to pod ***ić ?????
L
L 22.03.2017, 08:43
Banda bałabuchów......
Parafianki
Parafianki 21.03.2017, 21:44
To chodzisz gościu do kosciola sie modlić czy szukać sensacji próżna jest twoja wiara zaiste
Parafianki
Parafianki 21.03.2017, 21:44
To chodzisz gościu do kosciola sie modlić czy szukać sensacji próżna jest twoja wiara zaiste
Gosc
Gosc 21.03.2017, 21:33
Więc w kościele nagrywasz innych ludzi bez ich wiedzy. Aha.
Michal
Michal 21.03.2017, 20:48
2.6 to bardzo duzo ! Za duzo Ale przejezdzalem tamtendy i widzialem jak chlopy nie w lepszym stanie jechali rowerami po calej jezdni ze sie minac nie dalo albo ciagnikami " niby tylko w pole " ale to zadne usprawiedliwienie lub pieszo co daje nam jeden **uj jak wazne ze na jezdzi i oni tez i sobie i innym rowniez mogli zrobic krzywde. Wiec ludzie ! Ksiadz to tez czlowiek zatrzymali go to zatrzymali dobrze ze tak sie skonczylo a nie na jakims wypadku .
!!!
!!! 21.03.2017, 20:35
Pochodze z tej parafii ale juz tam nie mieszkam ! Znalem ksiedza i wiem ze mial problemy zmartwienia i duzo na glowie ! Bo mial mnostwo pracy nie tylko na tej parafii ale i w innych miejscach ! Ludzie zamiast mu pomagac jak czlowiek czlowiekowi to jeszcze utrydniali zycie zamiast Po PROSTU POMOC W POTRZEBIE! Skad wiesz R ze ks tak mysli o tej parafii ? Powiedzial Ci tak czy jestes kolejna osoba ktora chce dojechac ksiedza ?
Taka jedna
Taka jedna 30.03.2017, 23:07
O masz!Ja też mam problemy,zmartwienia i mnóstwo pracy.Chyba się napierdzielę,wsiądę do auta i przyjadę pijana do pracy :)
R
R 21.03.2017, 20:46
Owszem, powiedzial i to dość dosadnie
TAK
TAK 22.03.2017, 11:18
Coś ci się chyba w głowie poprzewracało! Na pewno tak nie powiedział!
P
P 22.03.2017, 15:14
Śmieszny jestes człowieku jeśli slepo mu wierzysz i go bronisz, a wcale go nie znasz. Jesteś osoba zaslepiona jego autorytetem niestety niezasłużonym.
Mmm
Mmm 21.03.2017, 20:33
To wszystko wina Tuska!!!
..
.. 21.03.2017, 19:50
Turkowice to dziura a ludzie tam to zwykle falszywe osy ! Jedna ukasi to zaraz druga i trzecia i cale stado ! W turkowicach tak jest jedna osoba zmysli plote juz cala zawszona wiocha trabi i popiera jeden drugiego mimo ze to gowno prawda!
R
R 21.03.2017, 20:17
Gówno prawda? Ktos tu nie ma świadomości co sie wokol niego dzieje, swoja droga jesli jestes czlonkiem parafii to Ciebie tez dotycza jego drwiny. On mysli o Tobie tak jak Ty napisalas o ludziach z tej wioski.
mkl
mkl 22.03.2017, 19:23
W księdza to jeszcze ciemna masa wierzy!.
!!!
!!! 21.03.2017, 19:45
Ludzie z Turkowic sa straszni ! Duzo sie slyszy o tym ze juz nie pierwszy raz tak bylo ze przyszedl ksiadz tam na parafie i zaraz sie psul! Ksiadz to taki sam czlowiek jak kazdy inny ! Nie zwierzal sie z niczego na mszy czy po koledzie i nawet nie wiecie czy moze mial powazne problemy w rodzinie! Nie popieram jazdy po pijaku ale wywrocona na lewa strone komza to nie powod do tego zeby mowic ze ksiadz pijamy ! Zamiast pomoc czlowiekowi to falszywce patrzyli kiedy samochod wyjzdza i dzwonili na policje tylko kogos udupic !
Tam co drugi czlowiek jezdzi pijany nie tyllo samochodem ale i rowrem i ciagnikiem i tego nie widzi nikt!
Gość
Gość 21.03.2017, 20:15
Śmieszą mnie tacy ludzie jak Ty. Policjanci nie wymyślili sobie 2,6 promila, wiesz ile to jest? !!! Musisz rzadko przebywać w Kościele jesli mówisz ze nigdy nie byl pijany. Pomysl sobie jak byś sie poczuł/a jesli on miałby odprawic jakas Twoja uroczystość np wesele w takim stanie
Cxx
Cxx 21.03.2017, 21:14
A ilu wiernych przychodzi do kosciola po pijaku
J
J 22.03.2017, 15:16
Pomijajac fakt, ze wierni troszcza sie tylko o swoja wiare, a ksiadz o wiare wszystkixh parafian, nie widzialem zeby któryś z wiernych sie tak zachowywal.
!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!! 21.03.2017, 19:45
Wiecie co wystarczy tej nagonki. Znajdźcie sobie inny obiekt do drwin i śmiechów! I się odwalcie od księdza!
tak...
tak... 21.03.2017, 19:39
Następnego księdza który przyjdzie, najlepiej na początku ostrzec jakie są osoby i rodzinki, by nie wdawał się w bliższe relacje bo będzie kolejną ofiarą.
Stańczyk IV RP
Stańczyk IV RP 21.03.2017, 19:39
Czytam te wasze "wypociny"i przeraża mnie wasza "pseudokatolicka moralność".To się w głowie nie mieści,że wielu z was stara się usprawiedliwić pijaka za kierownicą.Wstyd mi za was.
ja...
ja... 21.03.2017, 19:43
Jeśli nie znasz to nie nazywaj kogoś pijakiem. Tym tylko pokazujesz jaka jest twoja wiara. Jakim jesteś katolikiem? Jak można przekreślać drugiego człowieka?! I robić sensacje z czegoś czego nie było, a było to zaplanowane!
znajoma
znajoma 21.03.2017, 19:02
Łatwo pisać o innych ,wytykać błędy .Doskonale każdy wie,że tak nie powinien postąpić ,wsiadać po pijanemu i prowadzić, ale zastanówcie się może można było mu pomóc, przecież ktoś z nim pił i pozwolił mu jechać. Trudno , ale niech każdy spojrzy na siebie i oceni swoje postępowanie czy jest ono właściwe. Najwygodniej to się teraz pośmiać bo mnie to nie dotyczy.
Prawość
Prawość 21.03.2017, 18:31
Tylko, że niektórzy "przyjaciele" tylko czekali na odpowiedni moment aby zaszkodzić.
parafianka
parafianka 21.03.2017, 19:06
szczera prawda, a teraz mają ubaw
Parafianki
Parafianki 21.03.2017, 19:31
Ubaw sie skończy ksiadz odejdzie a oni beda mieli to zapisane jak poniewierali swojego proboszcza
Rozsądny
Rozsądny 21.03.2017, 18:16
Nie wierzę, że jest tylu obrońców osoby, która prowadziła auto pijana..... przecież nawet jeśli ktoś powiadomił policję to byl to jego obywatelski obowiązek (!!!) bo pijany kierowca to zagrożenie dla życia i zdrowia innych i zasługuje na karę. Czy osoba ma być nietykalna tylko dlatego że jest księdzem? A przede wszystkim jaki to ma zwiazek z rzekomą zazdrością? Czego tu zazdrościć? Osoby używające tego argumentu na wszystko chyba maja jakieś kompleksy.
Parafianki
Parafianki 21.03.2017, 19:16
Jeżeli policja zatrzyma pijanego kierowcę ktory nie jest ksiedzem to niema wpisów i nikt takiego kierowcy nie łaja ale jak ksiedza zatrzymają to afera sięga zenitu i to dzieki katolikom a co gorsza parafianom Wstyd kochani parafianie
Była mieszkanka
Była mieszkanka 21.03.2017, 16:34
Ja też nie potępiam Księdza chociaż pochodzę z Turkowic jest wspaniałym " " ,wykształconym i WAM jak ktoś dobrze określił BAŁABUCHY nigdy nikt nie pasował .A ten człowiek jak każdy ma jakieś słabości i należy MU podać pomocną dłoń a nie deptać " leżącego" To jest choroba jak każda inna .I będę trzymać kciuki za KSIĘDZA !
pzzzz
pzzzz 21.03.2017, 18:31
bo tak samo chyba lubisz golnąć jak i on, a jakby tak kogoś zabił też byś trzymała za niego kciuki?
Ty
Ty 21.03.2017, 20:30
To co wszyscy piszecie to jest śmieszne oczerniacie ludzi a ksiedza bronicie .Ale ja pamietam jak pare lat temu ksiadz jechal pijany i zabił mojej kolezanki siostrę ktora byla jeszcze mala i co przezywala rodzina .Ja sama zadzwonilabym na policje jakbym widziala pijanego kierowcę
Rozumiem jest to choroba ale sa di tego specjalne szpitale
Ale co tam przeciez to ksiadz nie wazne ze szkołach pijany uczyl .Choroba.To moze niech kazdy swoja prace wykonuje po pijaku
Ale to ksiadz mial slyzyc Bogu.


....
.... 21.03.2017, 15:43
A świniami sami jesteście i sami się jeszcze doigracie!
Wiadomo że ktoś powiadomił policję. Wszystko było zaplanowane, komuś bardzo na tym zależało żeby księdza ośmieszyć, pogrążyć!
Zażenowany
Zażenowany 21.03.2017, 16:35
Czytam i nie wierze, że można być tak głupim... Oczywiście złapali pijanego tylko po to aby go ośmieszyć i pogrążyć! Jeśli uważasz, że ktoś powiadamiając policje o pijanym kierowcy zrobił coś złego (o ile ktoś policję powiadomił) to jesteś skończonym debilem i ośmieszasz sam siebie.
.......
....... 21.03.2017, 15:36
Nie znacie kogoś a oceniacie go. Wchodzicie w czyjeś życie z butami. Nudzicie się własnym życiem, więc zaczynacie ingerować w czyjeś. Ale dlaczego? Zazdrościcie? Ksiądz tak naprawdę niczego nie zrobił, ale wy za to bardzo dużo. Bo to dzięki wam tak się stało. Bo to wy jesteście winni. Artykuł jest napisany chyba z nienawiści, żeby pogrążyć drugiego człowieka. Ale jedno jest pewne: Jesteście siebie warci. Dopięliście swego.
lklk
lklk 21.03.2017, 18:33
Ha, ha, no tak niczego nie zrobił, tylko jechał po pijanemu, a to za mało, oj jaki on biedny i niewinny
!!!
!!! 21.03.2017, 14:38
A co powiecie obrońcy ksiedza na fakt, ze w poprzednich parafiach rowniez mial problemy z alkoholem?? Wiec nie nabawił sie tej przypadlosci w turkowicach ;) w takim razie gdzie jest wina? W ktorej parafii jesli nie w nim samym? :D podajecie zalosne argumenty, ze ludzie chodzą do Kościoła do niego i sie spowiadaja a pozniej przezywaja. Jesli jest jeden Kościół to wiadomo ze beda do niego chodzić, bo nie chodzi sie tam dla ksiedza, spowiadac tez sie spowiadaja u niego bo nie maja innego wyjscia, mimo wszystko ksiadz to ksiądz. I nie powiexie mi ze to nie jest naturalne, ze jesli ksiądz w tragicznym stanie odprawia mszę, z ktorej za wiele nie mozna wynieść to ludzie rozmawiaja o tym miedzy soba? Oni tez chcieliby móc modlic sie w spokoju, bez troski o to czy ksiądz wytrzyma do Konca mszy św., a pozniej jeszcze czy nie zrobi nikomu krzywdy pod wplywem % na drodze.
Pozdrawiam
Parafianki
Parafianki 21.03.2017, 19:25
Spokuj w modlitwie jest ważny tylko jak nazwać fakt gdzie ludzie wychodzac z kosciola mówią ze ksiadz mial komze na lewa stronę zastanawiam sie czy zeczywiscie sie modlili czy tylko gapili by ocenić ksiedza
Parafianki
Parafianki 21.03.2017, 19:25
Spokuj w modlitwie jest ważny tylko jak nazwać fakt gdzie ludzie wychodzac z kosciola mówią ze ksiadz mial komze na lewa stronę zastanawiam sie czy zeczywiscie sie modlili czy tylko gapili by ocenić ksiedza
Parafianki
Parafianki 21.03.2017, 19:25
Spokuj w modlitwie jest ważny tylko jak nazwać fakt gdzie ludzie wychodzac z kosciola mówią ze ksiadz mial komze na lewa stronę zastanawiam sie czy zeczywiscie sie modlili czy tylko gapili by ocenić ksiedza
Gość2
Gość2 21.03.2017, 14:32
Szanowni Państwo!

Skończmy tę bezsensowną dyskusję. To do niczego nie prowadzi. Niech każdy zachowa swoje zdanie dla siebie. Nie nam dane jest osądzać. Bóg wie i widzi więcej niż my i to przed Nim odpowie ksiądz.
Bo zawsze lepiej jest sądzić innych, aniżeli najpierw spojrzeć na siebie, prawda?
Janka
Janka 21.03.2017, 15:09
Dobrze.
sptunel
sptunel 21.03.2017, 14:15
Najpierw idą do niego do spowiedzi przyjmują od niego komunię a po wyjściu z kościoła zaczyna się temat że ksiądz pije.To po co tam chodzicie bałabuchy jedne.Jak ktoś inny jeździ po pijaku to nikomu to nie przeszkadza taki np.pan M.B. jeździł i podejrzewam że nadal jeździ. A może byście się zastanowili jak pomóc temu człowiekowi
Znając mentalność Turkowic myślę ze nie jedna osoba może z nim piła. Osobiście współczuję Ksiedzu że popadł na taką parafię. Jestem przeciwna kierowaniu pojazdem po spozyciu alkoholu ale w Turkowicach można nabawic się nie tylko choroby alkoholowej ale i innych.To są ludzie mściwi,zawistni i niektórzy podli do granic wytrzymalosci.Myślę że ten Ksiądz będzie szczęśliwy jak go przeniosą z tych zakichanych Turkowic.A wy drodzy.parafianie zajmijcie się swoimi sprawami i rodzinami bo kiedyś obudzicie się z ręką w nocniku ( a tego wam życzę oczywiście nie wszystkim mam swoje wyjątki ).
wwwww
wwwww 21.03.2017, 15:30
Pan albo pani żałosna
sptunel
sptunel 21.03.2017, 19:47
A ty wwwww śmieszny
Marta
Marta 21.03.2017, 14:45
Kogo ma pani na myśli M.B jesli jest pani taka odwazna to proszę powiedzieć w twarz temu panu że jezdzi po pijaku .Nie tylko ten pan jezdzi inni tez jezdza niech pani zastanowi sie co piszę. A przede wszystkim wymieni wszystkich jezdzaacych po pijaku tego pana policja nie złapała . Tacy sa ludzie z Turkowic msciwi okrutni i zazdrosni . Niech pani , pan napisze cos o sobie a nie szukacie kolejnej osoby do kompromitacji.
sptunel
sptunel 21.03.2017, 19:46
Gdybym był(a) podpierdal... to na pewno ta osoba byłaby ukarana i wiele innych jeżdżących po pijaku.Ale ludzie z Turkowic z tego słyną żeby komuś dokopać i cieszyć się z tego .Sami się kompromitujecie i nie szukajcie winnych.
.
. 21.03.2017, 14:43
Nie zna Pani najwyraźniej sytuacji, ponieważ na początku ksiądz miał wielkie poparcie wśród parafian, niestety na własne życzenie je stracił. A to Pani jest zawistna i podła obrażając całą społeczność na podstawie jednostek, które swoją drogą znajdzie Pani wszędzie.
sptunel
sptunel 21.03.2017, 19:51
Znam sytuację i to bardzo dobrze i znam ludzi z Turkowic i to mi wystarczy .W tej społeczności to jednostki które potrafią zachować się po ludzku a reszta to brak słów.
Obserwator parafii
Obserwator parafii 21.03.2017, 15:07
Sytuacja wyglądała następująco: nowo przybyły ksiądz w parafii darzony jest szacunkiem, następnie parafianie spostrzegają, że jest on alkoholikiem i szacunek się kończy, a zaczyna się obmawianie. W Turkowicach nie można sobie pozwolić na alkoholizm, bo się traktowanym jak ktoś gorszy i niezasługujący na ludzkie traktowanie. COKOLWIEK teraz nie zrobi to będzie krytykowane.
Zaznaczam, że nie popieram jazdy po alkoholu oraz sprawowania Mszy Św. w stanie nietrzeźwości, moim celem jest jedynie zwrócenie uwagi parafian na własne zachowanie i podejście do drugiego człowieka, kimkolwiek by nie był. Parafia to wspólnota, gdzie wszyscy powinni się wspierać. Polecam podjęcie modlitwy w intencji parafii i księdza.
Taka jedna
Taka jedna 30.03.2017, 12:58
Chyba nigdzie nie można sobie pozwolić by zachlanym przyjeżdżać własnym autem do pracy
Xxx
Xxx 21.03.2017, 14:15
W takim razie mamy bardzo różne doświadczenia, bylem świadkiem kpiny z ogółu bez konkretnego powodu, co nie zmienia faktu, że szkoda chorego człowieka, pobłądził w zyciu a charakter i honor nie pozwalają mu przyznac sie do winy i szukac pomocy.
Obserwator parafii
Obserwator parafii 21.03.2017, 14:10
Szanowny Xxx,
nie zgadzam się z tym, że szacunek księdza do parafian jest znikomy w ogólności. Nie należy tego generalizować, bo po personalnym spotkaniu odnoszę zupełnie inne wrażenie. Poza tym, aby darzyć kogoś szacunkiem należy mieć do tego jakiekolwiek podstawy. Po postawie parafian (oczywiście nie wszystkich) nie dziwię się, że ksiądz ma trudność w chęci nawiązania kontaktu.
Pozdrawiam
j23
j23 21.03.2017, 13:44
w końcu się świnia doigrała
Parafianki
Parafianki 21.03.2017, 20:04
Nie nazywaj nikogo świnia bo moze sie okazać ze ten przydomek tobie najbardziej pasuje
aaaa
aaaa 21.03.2017, 15:50
Świniami to wy jesteście bo wszystko zaplanowaliście!
Xxx
Xxx 21.03.2017, 13:27
Drogi obserwatorze parafii, z przykrością muszę stwierdzić, ze nie masz racji. Kazdy kto mial bliższa styczność z wymienionym w artykule księdzem doskonale wie, iż jego szacunek do parafian jest znikomy, a fiaskiem koncza sie proby podejmowania rozmowy na temat jego zachowania. Niech Pan sprobuje z nim o tym porozmawiać a zostanie Pan wysmiany i uznany za człowieka, ktory miesza sie w nie swoje sprawy, pozdrawiam
Obserwator parafii
Obserwator parafii 21.03.2017, 13:20
Szanowni Państwo,
nie ma usprawiedliwienia na prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu.
Należy jednak spojrzeć na to czy można człowiekowi choremu pomóc. Największą sprzecznością, którą widać w Turkowicach jest to, że osoby zasiadające w każdą niedzielę na Mszy Św. tuż po wyjściu z Kościoła obmawiają i narzekają na księdza. Wiem jednakże, że te osoby nigdy nie przyjdą i nie powiedzą mu w twarz tego, co uważają. Nikt nie zapyta go o to czy jakoś mu pomóc, albo przyjaźnie porozmawiać czy na obiad zaprosić. Jak człowiek ma sobie poradzić, jeżeli wszyscy są przeciwko niemu i nie ma wsparcia. To się nazywa hipokryzja. Zanim zaczniecie osądzać sami siebie osądźcie.
Pozdrawiam.
nika
nika 21.03.2017, 13:17
I w taki oto kulturalny sposób wypowiadają się praktykujący katolicy (parafianie).Jestem pod wrażeniem!
kjsdfkhs
kjsdfkhs 21.03.2017, 12:57
Szanowni (niekulturalni) obrońcy Księdza,
Ksiądz proboszcz to osoba, która oprócz oczywistej misji moralnej pełni także urząd. Kiedy osoba pełniąca urząd nazwijmy to "zaufania publicznego" (ksiądz, lekarz, nauczyciel itp.) popełnia przestępstwo (178a 1kk.) to nie jest chyba dziwne, że taka informacja jest upubliczniana.
Powiem więcej, na tej stronie jest opisanych mnóstwo przypadków pijanych kierowców. Kto zawinił upublicznieniu tych informacji? Też ci "debile/banda wariatów/ zazdrośników" z parafii? Proszę się nie kompromitować takimi żenującymi inwektywami. Poza tym, czy w powyższym artykule są umieszczone jakieś skargi parafian? Ja dostrzegam tylko informację o konkretnym wydarzeniu.
Pozdrawiam i życzę miłego dnia wszystkim :)
czytelnik
czytelnik 21.03.2017, 12:55
jak możecie go bronić,przecież to człowiek który jest realnym zabójcą na szosie, prawie codziennie jeżdzi pijany całą szosą, czekajcie aż kogoś zabije
Aaa
Aaa 21.03.2017, 18:12
Wiele lat temu pijany ksiadz zabil brata mojej kolezki cialo ciagnal kilkanascie metrow.Straszna strata dla rodziny.Parafianie dobrze wiedzieli ze jezdzi pijany.Oby to nie spotkalo nikogo z nas.Nie wolno wsiadac za kierownice po alkoholu,pozwalajac na to jestes wspolwinny.
pspsp24
pspsp24 21.03.2017, 18:45
Tak ja znam też przypadek że pijany ksiądz zabił kobietę w okrutny sposób, bo ciało było porozrywane, noga leżała kilka metrów od tułowia i zbiegł z miejsca wypadku, a czemu bo był nieżle nawalony, na drugi dzień tłumaczył się że myślał że to psa potrącił
Gość
Gość 21.03.2017, 12:49
Ludzie co Wy piszecie usprawiedliwiacie go.
Ksiadz czy nie, nie powinien siadać za kierownice. Po za tym nabozeństwa odprawia pjany, w szkole prowadzi lekcje też pjany ! Skandal!
mt
mt 21.03.2017, 14:48
A co w takim razie robi dyrektor szkoły? Pozwala pijanemu wchodzić na lekcje?
parafianka
parafianka 21.03.2017, 11:41
Drodzy ludzie zajmijcie się swoimi problemami a nie Księdzem.
w tej parafii nie jeden proboszcz był i żaden nie odpowiadał . W tej wsi abstynentów nie ma nie jedna osoba jeździ pod wpływem alkoholu i bez prawa jazdy. Ludzie ogarnijcie się jeśli będziecie się tak zachowywać to żaden Ksiądz nie będzie chciał do was przyjść . Szkoda tylko ,że chodzicie do Kościoła ,przyjmujecie Komunię Świętą a po mszy wychodzicie i "smarujecie tyłek księdzu". Udostępniacie coś co nie jest prawdą. Takim zachowaniem niszczycie autorytet i opinię temu człowiekowi. Wstyd mi za was ludzie , że pochodzę z tej miejscowości.
Zażenowany
Zażenowany 21.03.2017, 16:15
To co wy tutaj ludzie piszecie to jest jakaś porażka. Duża część z was nie potrafi nawet poprawnie się wysłowić i jeszcze macie czelność pisać takie głupoty w internecie. Jeśli w takiej sytuacji bronicie osobę, która jeździła po pijanemu to chyba macie całkowicie wyprane mózgi... Nie ma osoby, która ma prawo jeździć w takim stanie i czy to będzie ksiądz, polityk czy ktokolwiek inny musza być wyciągnięte odpowiednie konsekwencje.
j23
j23 21.03.2017, 13:47
ale kogo obchodzi czy parafianom pasował czy nie?

Koleś jechał pijany !! mógł rozjechać Twoje dziecko ! Twojego męża ! przestańcie go usprawiedliwiać. Zaraz ktoś powie , że jechał pijany bo go parafianie denerwuja hehhe, wszyscy księża chleją na umór, w Terebiniu też za uszy nie wylewa
Rysu
Rysu 21.03.2017, 18:41
Całkowicie się z Tobą zgadzam
parafian
parafian 21.03.2017, 12:15
święta racja co pani piszę zebrała się gromadka wariatów i chcą proboszcza wykurzyć. Bałabuchy zawsze tylko czekają żeby tylko kogoś opisać w gazecie, jak pamiętam to jaki proboszcz by był w tej parafi to każdy był opisany wstyd ????????????????????/
parafian Kazik
parafian Kazik 21.03.2017, 11:50
ma pani rację:) Bałabuchom nigdy nikt nie dogodził . Banda kompromitujących się wariatów którzy zazdroszczą innym ...... Debileeeeeee. Ogarnijcie się bo nie będzie miał kto was spowiadać......i rozgrzeszenia dawać nie długo zaczniecie chodzić do prawosławnych bo stwierdzicie ,żę nowy też jest nie dobry i też popsujecie mu opinię.
Michalina parafianka
Michalina parafianka 21.03.2017, 12:09
Ma pan rację tam jest banda wariatów jeden drugiemu zazdrości biedny nie może mieć lepiej od bogatszego bo zaraz są plotki na całą wioskę. Tam ludzie czekają aby kogoś poniżyć tylko nie zdają sobie sprawy co ich w życiu czeka. ja na miejscu Proboszcza nawet bym się tym nie przejmowała i tak długo z tymi ludźmi wytrzymał.
AA
AA 21.03.2017, 08:58
Skandal?,jaki skandal,połowa z tej "branży"jest w permanentnym stanie "po spożyciu".
SamotnaMatka29l
SamotnaMatka29l 21.03.2017, 08:55
Hej szukam stancji -kawalerki Pilne! Zamość kontakt podaje @,
czekoladowa28.87@wp.pl
cogito
cogito 21.03.2017, 08:53
A fe,parafianie,jak można donosić na swojego "duszpasterza",bo przecież policjanci nie namierzyli pijanego przypadkowo.
wPiStu
wPiStu 21.03.2017, 08:39
Ludzie staną murem za nim, bo to ksiądz. Babki w Zamościu już pewnie wydały wyrok na autora artykułu. Haahah
czekoladowa@
czekoladowa@ 21.03.2017, 08:57
Starsze babki tak maja wierza slepo .
redi
redi 21.03.2017, 08:09
bo zabrali mu kwity a nie samochód - to ma czym jeździć :P
Parafianka
Parafianka 21.03.2017, 08:00
I co z tego jak on dalej jezdzi...bez prawa jazdy i pijany. Czy naprawde trzeba czekac na tragedie zeby szanowny proboszcz zrozumial,ze zagraża spoleczenstwu?
ffffffffffffff
ffffffffffffff 21.03.2017, 12:00
W tej wsi nie jeden jedź po pijaku, bez prawa jazdy i nie jeden za grążą społeczeństwu,niech każdy z osobna zajmie się swojimi problemami a nie tylko interesują się kimś
czytelniczka
czytelniczka 21.03.2017, 14:44
nie sądź, a nie będziesz sądzony,nie wiemy, co w naszych rodzinach się stanie za moment-też mamy dzieci,wnuki....Komu więcej dano, od tego więcej będzie wymagane, komu mniej dano-od tego mniej wymagać się będzie.Tak czy tak wszyscy będziemy osądzeni wg.tych kryteri.Nasze czyny nas osądzą, miejmy więc miłość w sercach,a nie złość, bo ta niszczy wszystkich i wszystko do okoła
Parafianki
Parafianki 21.03.2017, 17:54
Dlaczego nikt nie napisze o tym jak zarzucano ks w jednej ze szkół ze pyta dzieci czy były w niedziele w kosciele i czy sa w stanie łaski uswiecajacej a oco miał pytać czy byli na piwie tez to im nie pasowało balabuchom nic i nikt nie pasuje bo maja sie za wielkie cos i wydaje im sie ze maja wielka parafie a tak naprawdę to juz mała parafijka i szkoda następnego ks na poniewieranie bo tutaj nawet dzieci potrafią pytać ks czy mu dać mirre na przeczyszczenie WSTYD KOCHANI PARAFIANIE zajmijcie sie swoim podwórkiem i swoimi dziecmi
maja
maja 22.03.2017, 09:55
a dlaczego nikt sie nie przyzna ze sami dowozili ksiedzu alkohol? potraficie tylko oczerniac!
milena
milena 27.03.2017, 09:55
zgadzam sie z tym

a