Skandal w gm. Werbkowice. Pijany ksiądz za kierownicą

  • 21.03.2017, 05:54 (aktualizacja 23.03.2017 08:15)
  • Mariusz Parol
Skandal w gm. Werbkowice. Pijany ksiądz za kierownicą
Ksiądz z jednej z parafii w gminie Werbkowice kierował samochodem, mimo że był bardzo pijany. We Wronowicach zatrzymali go policjanci. Duchowny nadmuchał w alkomat prawie 2,6 promila alkoholu.

Do zdarzenia doszło 15 marca we Wronowicach (gm. Werbkowice). Duchowny jednej z parafii w tej gminie jechał samochodem marki Audi. Auto zatrzymali policjanci z hrubieszowskiej drogówki. Już na pierwszy rzut oka widać było, że kierowca był w stanie nietrzeźwym. Badanie alkomatem potwierdziło, że kierujący audi pił alkohol zanim wsiadł za kierownicę. 41-latek nadmuchał w alkomat prawie 2,6 promila alkoholu. 

 – Jazda w takim stanie nietrzeźwości mogła zakończyć się tragicznie. Dobrze, że nie doszło do żadnego wypadku ani kolizji – dowiedzieliśmy się od jednego z hrubieszowskich policjantów.   

Więcej o tej bulwersującej sprawie w najnowszym numerze i e-wydaniu Kroniki Tygodnia. 

Mariusz Parol
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (314)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Adr
Adr 6.05.2017, 11:43
Ksiądz to też człowiek lubi sie na***, *** oczywiście tylko wtedy jak nikt nie widzi heheh żadna nowość jak dla mnie, jedyne pytanie jest moje jak tacy ludzie z 2,6 mogą jeszcze sie poruszać ja bym dawno zasnołem chyba że pił sobie przez dobrych pare dni i tak mu sie zbierało pzdr
Życie gąski
Życie gąski 29.04.2017, 00:55
Dosyć tych pierdołów, odgrzewania starego kotleta. Pora się brać do roboty i postawić Biedronkę w Turkolandii, tylko nie obok Lidla :)
Zatem pilu (ś) pilu (ś) gąski do domu.
123
123 1.04.2017, 23:49
Z pewnoscia pani prezes i elita do ktorej nalezy moze o wiele wiecej powiedziec o tej calej ustawionej akcji z kontrola drogowa. Przypomnijmy sobie sytuacje jak to w listopadzie rok temu rodzina pani prezes nakręcila akcje na ksiedza. Jak to czlonkowie i znajomi z tej rodziny chca byc wszedzie i wszystko wiedziec a na dodatek maja zalatwiane stanowiska pracy. A skoro wszystkich traktujemy jednakowo to niech tak bedzie a nie wprowadzamy podzialy na wiosce. Droga parafianko a propo plotek to mysle ze pani prezes i jej sąsiad moga wiele powiedzieć. ..
Taka jedna
Taka jedna 2.04.2017, 22:14
Nie jestem katoliczką ale gdyby na pogrzeb bliskiej mi osoby ksiądz przyszedł narąbany i trzeba go było ściągać siłą do zakrystii to też bym to dokładnie zapamiętała i zrobiła wszystko by go już w tej parafii nie było.
A pani prezes tolerowała jego wybryk na pogrzebie i przyjeżdżanie autem do szkoły gdy był nachlany.Stanowczo za długo.
123
123 2.04.2017, 23:48
Po pierwsze nikt nikogo nie ściągał. Ale skoro masz takie podejście do zycia to prosze bardzo wierz dalej w wersje pani prezes i jej sasiadow z elity bo oni robia wszystko zeby zniszczyć czlowieka
Taka jedna
Taka jedna 6.04.2017, 12:16
Ok,To jaka w takim razie jest Twoja wersja? Bo ja znam taką,że ksiądz wyszedł pijany z zakrystii a potem go do niej zaprowadzono by nie robił poruty.
123
123 6.04.2017, 23:42
Taka jedna - trochę dziwny pseudonim jak tam chcesz. Myślę że lubisz ludziom szkodzić bo takiej sytuacji nie było a rzucanie oszczerstw i fałszywych plotek jest bardzo przykre myślę że jesteś na tyle pusta że tego nie zrozumiesz i tak ale z pewnością zaliczyła byś się do miejscowej elity bo jak widzę Chciałabyś o wszystkim wiedzieć i wszędzie wetknąć swój nos
Taka jedna
Taka jedna 23.04.2017, 15:16
.Kogo obchodzi Twoja opinia o moim nicku? Nie masz się do czego przyczepic?Nick 123 jest z pewnością zupełnie w normie:) To jest właśnie Twoja wiejska mentalnośc-co nie idzie w parze z Twoimi poglądami,czego nie pojmujesz-jest dziwne.
Wiele osób widziało pijanego księdza na pogrzebie-no ale Ty nie widziałeś:)
000ppp
000ppp 7.04.2017, 09:32
Hahahahah!!! A jednak byla taka sytuacja bo bylam tam i jestem jej naocznym świadkiem, wiec nie blaznij sie czlowieku publicznie bo przez takich ludzi jak Ty wsie maja opinie zacofanych, bo ludzie slepo wierza i obrazaja kazdego kto im sie sprzeciwi pozdro
Aaaaa
Aaaaa 9.04.2017, 10:54
Nie było takiej sytuacji na żadnym pogrzebie czemu kłamiesz?
Parafianka
Parafianka 1.04.2017, 14:43
Co wy się czepiacie Pani Prezes.myślę że to już jest tak pisane z zazdrości ale Pani Prezes jest na tyle mądra że na pewno nie przejmuje się waszymi oskarzeniami
123
123 1.04.2017, 10:10
Może i wie ale kto by chcial sluchac plotek elity
Taka jedna
Taka jedna 23.04.2017, 15:17
Widzę,że bardzo Cię boli,że się do elity nie zaliczasz:)
Może maści...na ból ***? :)
polak
polak 1.04.2017, 10:07
Mysle źe pani prezes mogla by sie wypowiedzieć o roznych sytuacjach w wiosce bo wie duzo
Parafianka
Parafianka 31.03.2017, 00:25
Jedno jest pewne szkoda ksiedza a wy dalej drazycie temat no proszę.skończcie już
Parafianka
Parafianka 31.03.2017, 00:22
Ludzie jacy wy jesteście chorzy.leczcie się na nogi bo na głowę za pozno.widac ze to już pisze Turkowicka gowniazeria
Pawel
Pawel 30.03.2017, 15:53
Ja tez !
Kazdy musi odpowiedziec na wyrzadzona krzywde ! Ksiadz juz pewnie odpowiedzial za to i zaluje ale Osy z Turkowic nie wiec trzeba pomoc jakos odpokutowac.
Ktoss
Ktoss 30.03.2017, 15:43
Oo teraz ja sie postaram tak udupic was jak wy ksiedza :)))
Nic nie dzieje sie bez przyczyny :)
Taka jedna
Taka jedna 30.03.2017, 12:50
Przeciez ten ksiądz napierdzielony uczył dzieci w dwóch szkołach.Dyrekcja i nauczyciele to widzieli,nieraz jak był bardzo "chwiejny" dyrektorzy go do domu odwozili bo-uwaga- on narąbany przyjeżdżał do pracy.Mówili o tym nauczyciele,mówiły dzieci.
Cudnie po prostu.Gdyby to był zwykły belfer od razu by z roboty wyleciał.Ale przecież ksiądz może chlać,może pijany odprawiać msze,najwyżej go do innej parafii przeniosą.Księża to swięte krowy na wioskach i to wyłącznie Wasza wina-drodzy mieszkańcy.
Kamil
Kamil 29.03.2017, 21:34
Turkowice. I niczego więcej nie trzeba dodawać. Najmądrzejsza wieś na świecie. Każdy dużo wie, dużo mówi i widać jak pięknie Turkowice się rozwijają. Pamiętam czasy kiedy był tam najlepszy ksiądz, dyrektor i lekarz. Poradziliście sobie z każdym z nich. Co ciekawe, żadnych wniosków czy przemyśleń. Zastanówcie się czasami: skoro jesteście tacy mądrzy, to dlaczego niedługo zaorają tę wieś? Oczywiście, wspominam o tych "najmądrzejszych". Na pewno są tam jeszcze rozsądni ludzie.
Zoska
Zoska 29.03.2017, 19:15
Jak sie ludzie w Turkowicach dowiedza to bedo targac jak psy floki po smietniku.Wszystko dlatego ze te parafianki sie wpychaja miedzy wodke a zakoske a na dodatek ksiedza bronia po kieliszku...
mms
mms 29.03.2017, 18:51
Drodzy Parafianie, to zdarzenie (przestępstwo nomen omen) traktujcie jako dopust Boży, dar, który na Was spłynął. świat posłyszy o Wronowicach, Turkowicach i okolicy. Was nie zasypie lawina, nie zaleje Huczwa na skalę powodzi ileśtam lecia, nawet kolumna rządowa nie przemknie bez sygnałów z nadmierną prędkością - więc o czym pisać. O tym, że za pługiem chodzicie na kacu, o tym że w sklepach wzrósł obrót (szczególnie na jednej półce) bo macie zasiłki i + na kolejne dzieci, że ktoś komuś dał w zęby - to raczej tradycja a nie news. A tak - księżulo zabarłożył - w tym wypadku całym sobą oddał się dobru Parafii. A swoją drogą, gdy czytam komentarze (tak, postęp na który narzekacie dał Wam Internet) - gdybym miał pozostać tam między Wami, tam skąd wyjechałem i czasami wracam zapalić znicze - też bym pił. Z Wami raczej inaczej nie można ! Nie wiem tylko, czy jeździłbym po pijaku.
dirk
dirk 29.03.2017, 18:48
Przecież ten ksiądz złamał prawo i mógł kogoś zabić. Co tu dyskutować. Jeszcze bardziej kompromituje kościół i parafian, którzy słuchają takiego.....Dobrze że kogoś nie zabił jak ksiądz Maciąg z Chojnic.
tex
tex 28.03.2017, 15:57
W tym roku to nawet zajączek wielkanocny do Was nie przyjdzie. Nawet ????
parafianka
parafianka 27.03.2017, 20:42
Ksiadz był dobry ale ludziom żaden nie pasuje to jest moje zdanie Pani ma swoje.
Obserwator
Obserwator 27.03.2017, 18:02
Czepialiscie sie ksiedza strazakow dyrektora jakiejs elity a teraz parafian zalosne może jeszcze kroliczka wielkanocnego obsmarujcie
tex
tex 28.03.2017, 22:21
Drogi Obserwatorze sadzac po twojej wypowiedzi albo sympatyzujesz z elita albo sam jestes jej czlonkiem.
Parafianka
Parafianka 27.03.2017, 17:17