Zamość: Rozlicz podatek... na zakupach. PIT można wysłać z Galerii Twierdza

  • 20.03.2017, 16:06
  • ak
Zamość: Rozlicz podatek... na zakupach. PIT można wysłać z Galerii Twierdza mf.gov.pl
Zamojska Galeria Twierdza to jedno z kilku centrów handlowych w województwie, gdzie w najbliższy piątek i sobotę (24-25 marca) będzie można złożyć rozliczenie podatkowe za 2016 rok.

To już czwarty rok z rzędu, gdy pracownicy skarbówki dyżurują w galeriach handlowych i pomagają zainteresowanym w wysyłaniu zeznań podatkowych drogą elektroniczną. Taka akcja już za kilka dni w naszym województwie.

W piątek i sobotę (24-25 marca) spotkać ich będzie można w godzinach 12-20 w galeriach Olimp, Plaza, Zamkowe Tarasy w Lublinie, Rewal w Białej Podlaskiej i Twierdzy w Zamościu.

Fiskus nie tylko udostępni sprzęt do samodzielnej wysyłki zeznania, ale także potrzebującym pomocy służyć będziemy wsparciem, instruując jak należy prawidłowo postępować, aby skutecznie przesłać zeznanie do systemu e-deklaracje.

Na miejscu będzie też można uzyskać informacje na temat rozliczenia dochodów za 2016 rok. Aby skorzystać z ulgi, należy mieć ze sobą: numer PESEL; informacje o uzyskanych dochodach w 2016 roku (PIT-11, PIT-11A, PIT-40, PIT-40A, PIT-8C) i kwotę przychodu za 2015 rok (zeznanie roczne za 2015 rok lub spisany przychód).

Jeżeli ktoś zamierza skorzystać z ulgi na dzieci musi znać ich PESEL. Zainteresowani przekazaniem procenta podatku organizacji pożytku publicznego, musi znać jej numer KRS.

ak
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791) 
jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe