sobota, 20 kwietnia 2024 01:00

Biłgoraj: Piłkarski turniej żaków w hali OSiR (WYNIKI, ZDJĘCIA)

Drużyna Akademy Football Lubaczów I wygrała cykl rozgrywek halowej piłki nożnej żaków o puchar dyrektora OSiR w Biłgoraju. Ostatnie zawody z tej serii odbyły się w miniony weekend.

Autor: Organizatorzy

W rozgrywkach brali udział zawodnicy z rocznika 2008 i młodszych, w sumie 8 drużyn. Ostatecznie najwyższe miejsce na podium zajęli młodzi piłkarze z Akademy Football Lubaczów I. Drugie miejsce przypadło ekipie Grunwald Budziwój, a trzecie  drużynie UKS Widok Lublin I.

Poza podium znalazły się reprezentacje: Tęcza MaxiRaba Kraśnik, OSiR Biłgoraj 2008, Akademy Football Lubaczów II, UKS Widok Lublin II i KS Drzewce.

Podczas finałowego spotkania w niedzielę (19 lutego) drużyny uhonorowano pucharami za uczestnictwo, a każdy zawodnik otrzymał pamiątkowy medal.

Królem strzelców turnieju został Kevin Głodowski (Grunwald Budziwój), autor aż 13 bramek. On także był najlepszy w konkursie indywidualnym. W konkurencji ,,szybki strzał” osiągnął wynik 19,8 s.

Zawody sędziowali: Andrzej Swacha i Krzysztof Fidor.

Kevin Głodowski (Grunwald Budziwój)

Królem strzelców turnieju został Kevin Głodowski (Grunwald Budziwój), autor aż 13 bramek