Najsmaczniejsze wędliny i mięso w Zamościu

  • 4.02.2017, 12:11 (aktualizacja 04.02.2017 12:34)
  • amaz
Najsmaczniejsze wędliny i mięso w Zamościu
Jako, że dzisiaj (4 lutego) wypada Światowy Dzień Rzeźnika i Przemysłu Wędliniarskiego, to przedstawiamy miejsca, w których znajdziecie smaczne wędliny i inne popularne przysmaki mięsne.

Sklep INTERMARCHE mieści się w Galerii Twierdza w Zamościu. Naszym klientom oferujemy szeroki asortyment własnych wyrobów wędliniarskich produkowanych na miejscu w sklepie. Dbałość o każdy detal, dokładność, odrobina finezji i zachowanie tych samych proporcji, gwarantują wyjątkową jakość i doskonały smak naszych wyrobów. Natomiast własny rozbiór mięsa wieprzowego i wołowiny na miejscu, potwierdza świeżość oferowanego przez nas mięsa. Zachęcamy gorąco do spróbowania niepowtarzalnych i smacznych wyrobów z naszej wędzarni.

Pragniemy również poinformować, że spółka prowadząca sklep INTERMARCHE jest firmą zarejestrowaną w Zamościu i tutaj płaci wszelkie podatki związane z działalnością. Współpracujemy z miejscowymi dostawcami i przedsiębiorcami. Szanowny Kliencie! Zapraszamy na zakupy do INTERMARCHE. Kupując u nas przyczyniasz się do rozwoju swojego miasta.

 

Smaczne i świeże wędliny znajdziecie w naszej Hurtowni Wędlin ToMar w Zamościu. Działamy nieprzerwanie od 2009 roku, a naszym klientom oferujemy wysokiej jakości produkty. Mięso, które sprzedajemy pochodzi z bezpiecznych źródeł. Współpracujemy ze znanymi i cenionymi firmami m.in.: Zakładem Przetwórstwa Mięsnego Nik-Pol, oferującego wyroby tradycyjne, a także bezglutenowe, Zakładem Przetwórstwa Mięsnego Hańderek, dbającym o tworzenie niepowtarzalnych smaków, czy Indykpol, największym producentem mięsa i przetworów indyczych w Polsce.

Zapraszamy do naszej hurtowni. Kosztujcie i cieszcie się ich smakiem!

Artykuł sponsorowany

amaz
Podziel się:
  • TAGI:

 

Pozostałe