Otwórz się na nowe możliwości reklamowe!

  • 10.01.2017, 10:24 (aktualizacja 10.01.2017 12:21)
  • Kronika Tygodnia | Byłeś świadkiem ciekawego zdarzenia? Napisz do nas: redakcja@kronikatygodnia.pl
Otwórz się na nowe możliwości reklamowe!
W tym roku reklamuj się z głową, dostaniesz jeszcze więcej, wydając mniej niż w 2016 roku! Przenieś swój budżet reklamowy do Nas, a zaoszczędzisz nawet 10 000 zł.

Przygotowaliśmy dla Ciebie ofertę specjalną. Już nie musisz tracić czasu na poszukiwanie sposobów promowania swojej działalności. My zrobimy to za Ciebie! W nowej ofercie abonamentowej ze stałą współpracą przez 12 miesięcy zapewnimy promocję Twojej firmy w "Kronice Tygodnia" reklamami graficznymi, artykułami sponsorowanymi oraz nowoczesnymi narzędziami promocyjnymi. Możesz zaoszczędzić nawet 10 000 złotych.

– Jako pierwsi wśród regionalnych mediów oferujemy promocję w aplikacji mobilnej "Wiadomości Lokalne", która jest do pobrania za darmo w internetowym sklepie Google Play – informuje Kamila Duszejko, kierownik Biura Reklamy "Kroniki Tygodnia".

Wybierając "Kronikę Tygodnia" na stałego partnera, otrzymasz promocję swojej firmy w prasie i Internecie. Ponadto, przydzielimy Ci specjalistę, który będzie pracował nad wizerunkiem Twojej działalności. To on przygotuje projekt reklamy i dobierze najlepsze sposoby promowania. Zapewnimy także wsparcie graficzne. Z nami zaoszczędzisz swój czas i pieniądze.

W Internecie zareklamujemy Twoją działalność na portalu www.kronikatygodnia.pl i wspomnianej wcześniej aplikacji mobilnej. Na Facebooku pojawią się natomiast posty sponsorowane promujące Twoją firmę. W chwili obecnej nasz portal notuje 100 000 odsłon, a funpage ma ponad 15 000 użytkowników. 

Jesteśmy największą grupą wydawniczą w województwie lubelskim. Oprócz "Kroniki Tygodnia" możesz zareklamować się w "Super Tygodniu Chełmskim" i "Słowie Podlasia" o łącznym nakładzie 44 tysięcy, które trafiają do mieszkańców 15 powiatów województwa lubelskiego. Należymy do najszybciej rozwijającej się grupy mediów w Polsce tj. Tipmedia, która ma łącznie 3 mln odbiorców.

Oferta First Minute

Dla pierwszych 10 firm zamawiających naszą ofertę przygotowaliśmy bonus w postaci miesięcznej kampanii reklamowej na naszej stronie www.kronikatygodnia.pl. W przedsprzedaży zyskujesz jeszcze więcej! Zamów abonament reklamowy do końca stycznia i odbierz pakiet postów sponsorowanych na naszym profilu na Facebooku. 

– Dla nas liczy się każdy zadowolony klient, dlatego dopasujemy naszą ofertę do potrzeb Twojej firmy. Nasi specjaliści przygotują dla Twojej firmy najlepsze propozycje. Otrzymasz wsparcie naszego zespołu, redakcji oraz grafika. Twoja firma pokaże się również w e-wydaniu "Kroniki Tygodnia". Zapraszam do kontaktu bezpośredniego pod numerem telefonu 84 638 43 93 lub e-mailem: reklama@kronikatygodnia.pl – kończy Kamila Duszejko, szef Biura Reklamy "Kroniki Tygodnia".

Więcej informacje o nowej ofercie reklamowej znajdziesz tu: "Kroniki Tygodnia".

Kronika Tygodnia | Byłeś świadkiem ciekawego zdarzenia? Napisz do nas: redakcja@kronikatygodnia.pl
Podziel się:
  • TAGI:

 

Pozostałe