Zagłosuj na Mąkę Zamojską

  • 9.01.2017, 11:14 (aktualizacja 09.01.2017 11:27)
  • karo
Zagłosuj na Mąkę Zamojską
Mąka  Zamojska walczy o miano najlepszego lubelskiego produktu spożywczego. Zamojskie Zakłady Zbożowe zgłosiły ją do udziału w plebiscycie „Lubelskie ze smakiem” organizowanym przez "Dziennik Wschodni".

W konkursie biorą  udział lokalne produkty spożywcze, które są kulinarną wizytówką regionu. Do tej pory zgłoszono ich siedem: filet z karpia z Pustelni, Kiełbasę szlachecką, masło Extra, Mleko naturalne, Piwo Nałęczowskie Ciemne, Wędzoną Szynkę Bronowicką i Mąkę Zamojską.

-Pół wieku tradycji w produkcji mąk. Mąka ta posiada najlepsze właściwości  wypiekowe,  wyprodukowana  z  jakościowej pszenicy o czystych ekologicznie terenów, bardzo jasna. W 100% naturalna, wysokogatunkowa i bez polepszaczy. Znajduje szerokie zastosowanie w gospodarstwie domowym.” – zachwalają swój produkt Zamojskie Zakłady Zbożowe.

Aby zagłosować na Mąkę Zamojską należy wysłać SMS o treści LZS.6 pod numer 71160 (koszt SMSa wynosi wynosi 1,23 z VAT). Głosowanie trwa do 3 lutego.

Plebiscyt ma za zadanie przypomnieć, że kupując lubelski produkt pomagamy lokalnemu przedsiębiorcy i sprawiamy, że u nas zostaną podatki.

karo
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe