Spragnieni piłki

  • 6.01.2017, 13:13 (aktualizacja 06.01.2017 13:16)
  • tomt
Spragnieni piłki tomaszów.lub.pl
Czwartoligowy zespół Marka Sadowskiego wznawia treningi 12 stycznia. Tymczasem trener juniorów Tomasovii Paweł Babiarz początek przygotowań do rundy wiosennej zaplanował już na 2 stycznia.

 

- Mało tego, ostatni trening mieliśmy dokładnie w wigilijny poranek, więc przerwa w zajęciach trwała niewiele ponad tydzień. Wynika to z forsowanej przeze mnie koncepcji szkoleniowej, że okres rozgrywek ligowych nie powinien się specjalnie różnić od okresu przygotowawczego. W Anglii grają przez cały rok, w Niemczech niedawno skończyli, a po miesiącu wracają, więc to się sprawdza. Obecna infrastruktura pozwala na prowadzenie zajęć zimą w dobrych warunkach i trzeba to wykorzystywać – wyjaśnia trener Paweł Babiarz.

Juniorzy Tomasovii po rundzie jesiennej prowadzą w tabeli, wyprzedzając o dwa punkty Górnika Łęczna. Stawką, o którą walczą zespoły, jest baraż o Centralną Ligę Juniorów. Szkoleniowiec biało-niebieskich dotychczas unikał jasnych deklaracji, jednak trudno przypuszczać, żeby jego drużyna nie spróbowała wywalczyć awans.

Więcej w wydaniu papierowym i e-wydaniu.

tomt
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe