Gm. Sułów: Policjanci znaleźli 75-latkę. Leżała na polu

  • 12.10.2018, 10:02 (aktualizacja 13.10.2018 08:25)
  • ak
Gm. Sułów: Policjanci znaleźli 75-latkę. Leżała na polu Fot. policja.pl
Wyszła z domu prawdopodobnie jeszcze w środę wieczorem. Wnuk kobiety dopiero dzień później zorientował się, że babcia nie wróciła. Zaalarmował policję. 75-latkę z gminy Sułów udało się odnaleźć.

Zgłoszenie o zaginięciu babci 18-latek złożył na policji w czwartek (11 października) rano. Młodzieniec bardzo się o nią niepokoił. Bo nie dość, że kobieta spędziła noc poza domem, to jeszcze nie miała ze sobą leków, które powinna regularnie przyjmować. Natychmiast rozpoczęły się poszukiwania.

– Policjanci rozpytywali sąsiadów, sprawdzali również okoliczne zabudowania. Wspólnie z druhami miejscowej Ochotniczej Straży Pożarnej przeczesywali pobliskie pola i łąki – relacjonuje Dorota Krukowska-Bubiło, rzeczniczka Komendy Miejskiej Policji w Zamościu.

Akcja trwała około godziny. Mundurowi ze Szczebrzeszyna odnaleźli zaginioną. Wyziębiona leżała na polu, była przytomna, jednak kontakt z kobietą był utrudniony. Policjanci udzielili jej pomocy przedmedycznej, ogrzali. Później załoga karetki pogotowia przewiozła kobietę do szpitala celem wykonania dalszych badań.

ak
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Możliwość komentowania została wyłączona w związku z ciszą wyborczą

Pozostałe