Tomaszów Lubelski: Konkurs recytatorski im. Tomasza Zamoyskiego rozstrzygnięty (WYNIKI)

  • 11.10.2018, 16:00 (aktualizacja 12.10.2018 09:18)
  • ak
Tomaszów Lubelski: Konkurs recytatorski im. Tomasza Zamoyskiego rozstrzygnięty (WYNIKI) Fot. Wikimedia Commons
Po eliminacjach organizowanych w gminach przyszedł czas na powiatowy finał. Zakwalifikowało się do niego 40 młodych mieszkańców powiatu tomaszowskiego, którzy wzięli udział w tegorocznej edycji konkursu recytatorskiego im. Tomasza Zamoyskiego.

Finał siódmej już edycji konkursu organizowanego przez Miejską Bibliotekę Publiczną im. Tomasza Zamoyskiego odbył się w zeszłym tygodniu. Jurorzy przyznali nagrody i wyróżnienia w dwóch kategoriach.

Wśród najmłodszych (uczniowie klas IV-VI podstawówek) wygrał Sebastian Piskor z SP w Telatynie. Drugie miejsce zajęły wspólnie Amelia Seremak z SP nr 3 w Tomaszowie Lubelskim oraz Roksana Malec z Tarnawatki. Laureatki trzeciego miejsca to: Paulina Litwin z Suśca i Katarzyna Łysiak z Little Oxford w Tomaszowie Lubelskim.

Na liście wyróżnionych znalazły się: Hanna Bartosz, Laura Krasny, Eliza Mazurek, Julia Moskwa, Aleksandra Bartecka i Hanna Skiba.

W grupie starszych uczniów (ostatnie klasy podstawówek i gimnazja) wygrała Amelia Knap z Machnowa Nowego. Druga była Aleksandra Krzeszowska, a trzecia Łucja Węcławek (obie z Tarnawatki).

Laureaci wyróżnień w tej kategorii wiekowej to: Paulina Romanowska, Aleksandra Karwańska, Gabriela Zakrzewska i Michał Winiarczyk.

ak
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Możliwość komentowania została wyłączona w związku z ciszą wyborczą

Pozostałe