PSL idzie do boju o sejmik. Oto lista kandydatów

  • 5.09.2018, 10:54 (aktualizacja 07.09.2018 13:05)
  • dc
PSL idzie do boju o sejmik. Oto lista kandydatów Logo PSL W okręgu zamojskim nr 5 wybieranych będzie 6 radnych
Arkadiusz Bratkowski, członek zarządu województwa lubelskiego i Jerzy Nizioł, wiceprzewodniczący Rady Miasta w Zamościu otwierają listę kandydatów PSL do sejmiku województwa. Publikujemy pełną listę kandydatów ludowców.

Przypomnijmy, że w okręgu zamojskim nr 5 wybieranych będzie 6 radnych. Lista ludowców z tego okręgu przedstawia się następująco:

  • 1. Arkadiusz Bratkowski – powiat zamojski – członek zarządu  Województwa  Lubelskiego
  • 2. Jerzy Nizioł – powiat grodzki Zamość – prezes SM im. W. Łukasińskiego, wiceprzewodniczący RM Zamość
  • 3. Celina Skromak – powiat biłgorajski – dyrektor GOK w Biłgoraju
  • 4. Stanisław Cisło – powiat tomaszowski – sekretarz powiatu tomaszowskiego
  • 5. Anna Wiśniewska – powiat hrubieszowski – nauczyciel w ZS w  Hrubieszowie, szkoleniowiec, prowadzi szkolenia kulinarne dla Kół Gospodyń Wiejskich
  • 6. Maciej Mulawa – pow. biłgorajski – organista, Pracuje w Funduszu  Lokalnym Ziemi Biłgorajskiej
  • 7. Stanisław Kielech – powiat tomaszowski – b. komendant PSP w Tomaszowie
  • 8. Maria Słota – powiat zamojski – dyrektor SPZOZ w Szczebrzeszynie

Więcej o kandydatach do sejmiku województwa z pozostałych komitetów przeczytasz w najbliższym wydaniu papierowym "Kroniki Tygodnia".
 

dc
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (22)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Aga
Aga 17.09.2018, 10:40
Umieszczanie na swoich listach wyborczych takich kandydatów jak pan Jerzy Nizioł nie ma nic wspólnego z obroną polskiej wsi a jedynie z obroną własnych interesów
cztelnik
cztelnik 17.09.2018, 09:10
Tylko PSL- bo ta partia zawsze broniła i broni polskiej wsi
bronka
bronka 17.09.2018, 15:56
..takie brednie pisać to już szczyt wszystkiego..
Wyborca
Wyborca 16.09.2018, 22:39
Wyjątkowo trafny komentarz
raz jeszcze
raz jeszcze 16.09.2018, 15:19
pan Nizioł cztery lata temu swoim startem na Prezydenta Zamościa doprowadził do tego , że pan Zamoyski nie został ponownie wybrany na urząd Prezydenta a teraz pan Nizioł swoim kandydowaniem w wyborach do sejmiku województwa z listy PSL przyczyni się do wielkiej porażki tej partii
po raz wtóry
po raz wtóry 16.09.2018, 19:40
jaki "pan" jeden z drugim ? To zwykłe ....
Wyborca
Wyborca 15.09.2018, 10:04
Podziękujemy PSL-owi przy urnach za tak znamienitych kandydatów , opromienionych dokonaniami dla wiejskiego środowiska.
Jan
Jan 14.09.2018, 09:37
Jak pierwszy raz zabaczyłem pana Nizioła na liście PSL to pomyślałem , że to jakiś zły sen ale potem zrozumiałem , że ktoś z nas zakpił. Czy pan Nizioł aż tak nisko ocenia ludzi czy naprawdę myśli , że mają tak krótką pamięć .... ?
Iza
Iza 13.09.2018, 19:19
Stawiajmy na młodszych !!! Starzy powinni już odejść na emeryturę. Zwłaszcza tacy, którzy byli związani z jedyną słuszną partią.
Aga
Aga 13.09.2018, 14:50
Umieszczenie pana Nizioła na liście wyborczej do sejmiku województwa to moim zdaniem kompromitacja PSL oraz kpina z wyborców. Pan Nizioł przez 24 lata był w Radzie Miasta Zamościa gdzie zawsze starał się przypodobać aktualnie rządzącym, bez względu z jakiej pochodzili opcji i jakie poglądy głosili ( poczynając od PZPR a na PiS kończąc ) . Chcąc wejść w łaski władzy głosował za podwyżkami opłat dla mieszkańców ( np. za wywóz śmieci, opłaty za wodę, parkingi , itp.). Będąc przez tyle lat radnym w RM kompletnie niczym się nie wyróżnił poza tym , że ostatnio zbulwersował opinię publiczną swoim oświadczeniem majątkowym, z którego dowiedzieliśmy się , ze otrzymał w spółdzielni mieszkaniowej , gdzie jest prezesem, nagrodę w wysokości prawie 39.000 zł a jego wynagrodzenie miesięczne sięga aż 14.000 zł. Pan Nizioł ( o czym niektórzy wiedzieli od zawsze ) , to radny , który zachowuje się jak „chorągiewka na wietrze” . To radny , który dostosowuje głoszone przez siebie tezy, swoje zachowanie do tego czego oczekują od niego aktualnie rządzący . Poza tym występuje u niego rozbieżność pomiędzy zasadami , które głosi a ich przestrzeganiem , tak jako radny jak i prezes spółdzielni ( z jednej strony udaje , że leży mu na sercu los mieszkańców a z drugiej strony nie przeszkadza mu pobierać jako prezes spółdzielni astronomicznych, niczym nie uzasadnionych wynagrodzeń i jednocześnie podnosić czynsze dla członków spółdzielni czy też głosować za podwyżkami opłat dla mieszkańców Zamościa ). Taką postawę stosunkowo łatwo rozszyfrować i zapewne zrobiła to większość mieszkańców Zamościa skoro pana Nizioła już nikt nie chce umieszczać na swoich listach wyborczych do Rady Miasta i może dlatego teraz szuka miejsca w sejmiku. Pan Nizioł ma tyle wspólnego z PSL co „diabeł z wodą święconą” ale nie przeszkadza mu to ubiegać się o miejsce radnego sejmiku z listy tej partii . Nieważne z kim , ważne aby trwać przy "korycie" . Czas panie Nizioł odejść na emeryturę zarówno jako radny jak i jako prezes spółdzielni , tym bardziej , ze i wiek już odpowiedni
Aga
Aga 13.09.2018, 11:34
Z tymi liderami to będzie klęska PSL
ZIK
ZIK 13.09.2018, 11:26
NIE dla PSL
Oilka
Oilka 6.09.2018, 19:52
Zielony Dyzma - to najlepsze określenie, jakie spotkałam !!! Oxnard jesteś inteligentny!
Czyt
Czyt 6.09.2018, 18:09
Tylko Psl
Zmartwiony
Zmartwiony 6.09.2018, 14:57
Widać, że trole internetowi działają już na pełnych obrotach. Urząd Marszałkowski to jedno z niewielu miejsc w naszym Województwie, które działa należycie...
trol
trol 7.09.2018, 12:51
A ty pewnie nie jestes trolem bo z PSL. Wasza pycha niedlugo sie skonczy.
Wyborca
Wyborca 6.09.2018, 08:13
Boże chroń nas przed PSL...
Madzia78
Madzia78 5.09.2018, 23:02
Pan Bratkowski w życiu nie skalał się jakąkolwiek pracą. Dzisiaj już wie, że PSL nie będzie rządził w Sejmiku. Wysłał starostę Mateja do walki o fotel burmistrza Szczebrzeszyna, sam zaś spadnie o poziom niżej na stołek Starosty ale tutaj też niezłe obrywy i znowu rządzimy i kaska na konto wpływa. Nie głosujmy na takich nierobów.
Oxnard
Oxnard 5.09.2018, 16:12
"Zielony Dyzma" znów na czele. Najwyższy czas go rozliczyć i odesłać na zasłużony odpoczynek...!!!
Wujo
Wujo 5.09.2018, 14:55
PSL już dziękujemy...
 wyborca