Makabra w Wielączy: Oblali benzyną i podpalili człowieka

  • 10.07.2018, 05:34 (aktualizacja 12.07.2018 06:03)
  • lew
Makabra w Wielączy: Oblali benzyną i podpalili człowieka
Wszystko wskazuje na to, że sprawcy zjawili się na posesji 27-letniego mieszkańca gm. Szczebrzeszyn po to, żeby dać mu nauczkę. Oblali pokrzywdzonego benzyną i podpalili. Poparzony mężczyzna trafił do szpitala, a policja zatrzymała sprawców. To dwaj mieszkańcy powiatu zamojskiego. Za usiłowanie zabójstwa grozi im nawet dożywocie.

Do zdarzenia jak z filmu sensacyjnego albo horroru doszło w sobotę (7 lipca) w godzinach porannych w Wielączy (gm. Szczebrzeszyn). Z samochodu, który zatrzymał się na posesji 27-latka, wysiadło dwóch mężczyzn. Jeden z nich oblał pokrzywdzonego łatwopalną substancją, drugi go podpalił. Nasączone benzyną ubranie szybko zaczęło się palić, zaś nieznajomi tak jak szybko zjawili się w miejscu zamieszkania 27-latka, tak szybko stamtąd odjechali.

Podpalony mężczyzna, który na co dzień jest strażakiem OSP, rozpoczął samodzielną walkę z ogniem. Po stłumieniu płomieni karetka odwiozła go do szpitala w Zamościu, a stamtąd do Wschodniego Centrum Leczenia Oparzeń w Łęcznej. Mężczyzna był przytomny.

Więcej przeczytasz w najnowszym numerze i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

CZYTAJ TAKŻE: 22-LATEK Z ZAMOŚCIA SKAZANY ZA PODPALENIE KOLEGI

CZYTAJ TAKŻE: NIE ŻYJE MĘŻCZYZNA, KTÓRY PODPALIŁ SIĘ POD STAROSTWEM W ZAMOŚCIU

lew
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (31)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
remiza
remiza 14.07.2018, 00:41
Czemu żony z domu nie ***ł i nie oblał jak suka nie da to i pies nie weźmie niewinny cierpi powinno im odpłacić tym samym tylko w zwolnionym tempie. Jak z jednym poszła to będzie i następny na to nie ma rady. Wracaj do zdrowia Damian
iii
iii 12.07.2018, 19:54
ale jakie znaczenie ma to co zrobił strazak czy zona podpalacza nie ma samosodow co by było gdyby kazdy zdradzony/a maz czy zona gonila i robil takie rzeczy
bezstronny
bezstronny 12.07.2018, 17:39
ciekawe czy strażak wyciągnie wnioski z tej tragedi. sam w chamski sposób doprowadził do tej tragedi. strażak powinien niesc pomoc i pomagac a nie niesc nienawiść. nie ma winy bez przyczyny. a pan K od dachów niech sie walnie w piers bo dołozył swoje 5 gr. tak sie nie robi w gronie przyjaciuł.
Bardziej bezstronny
Bardziej bezstronny 12.07.2018, 19:12
Nie wiem na czyje zlecenie piszesz, ale kłamstwa piszesz i ten podpis bezstronny nic ale to nic nie tłumaczy próby zabójstwa człowieka który właśnie pomagał i jednoczył ludzi angażował sie we wszystkie akcje gaśnicze ratunkowe szkoleniowe i charytatywne nie wspomniałeś i nie potępiłeś ani jednym słowem podpalaczy
karol dachowiec
karol dachowiec 12.07.2018, 11:33
strazak juz wyszedl ze szpitala lekko podpalony na boku. juz zeznawał.fafarafa.ma za uszami
Romek z ziemi
Romek z ziemi 12.07.2018, 14:57
Ale głupoty drukujesz fafarafa masz w główce
xx
xx 11.07.2018, 16:26
juz sam tytuł artykulu to bzdura jo cale zajscie nie mialo miejsca w wielaczy
Ferdek
Ferdek 11.07.2018, 17:24
Nie no wgl nie w wielaczy a gdzie w Rachodoszczach ??
x
x 11.07.2018, 19:16
ferdek w michalowie
Ferdek
Ferdek 11.07.2018, 20:20
Miejsce miało pod domem strazaka o godzinach porannych zmien i formatora X
Mieszkaniec
Mieszkaniec 11.07.2018, 16:00
"Jeden z nich oblał pokrzywdzonego łatwopalną substancją, drugi go podpalił." totalna bzdura, jedna osoba oblała i podpaliła. Nie wiecie jaka jest prawda a piszecie głupoty!!
Zdziwiona
Zdziwiona 11.07.2018, 10:44
Nawet jeśli to co wypisujecie jest prawda... To uważam, że strona winna była żona, która się puściła. To ona była strona zdradzająca.
Koleżanka
Koleżanka 11.07.2018, 10:42
Jesteśmy z Tobą!!! :) Wracaj do zdrowia!!! Trzymamy kciuki za ciebie!
Ktoooos
Ktoooos 10.07.2018, 23:20
Ty ze znakiem zapytania robiles za materac? Zamknij *** bo ja dymal ale kolega tego co strazaka podpalil....
Mieszkanka
Mieszkanka 10.07.2018, 22:18
Strazaku jestesmy wszyscy z Tobą!!!!!!! A Ci którzy nie znają sprawy niech nie wypisują idiotyzmow
????????????????
???????????????? 10.07.2018, 22:01
Wracaj szybko ???? najlepszy strażaku
Misia
Misia 10.07.2018, 22:00
Jesteśmy z Tobą strażaku ❤????
Xyz
Xyz 10.07.2018, 21:51
Czy ktoś wie w jakim stanie jest poszkodowany??
..
.. 10.07.2018, 21:56
Niestety bardzo złym :(
polak