Mircze: Stypendia od wójta dla prymusów

  • 9.07.2018, 07:00
  • ak
Mircze: Stypendia od wójta dla prymusów Fot. pixabay.com
To ma być motywacja do dalszej wytężonej nauki i sukcesów w szkole. Wójt gminy Mircze kolejny raz przyznała stypendia najlepszym uczniom.

Uroczystość odbyła się pod koniec czerwca. W tym roku stypendia wójta gminy Mircze otrzymali:

  1. Aleksandra Markowiec - kl. II Gimnazjum w Kryłowie
  2. Eryk Ostrowski - kl. III Gimnazjum w Kryłowie
  3. Mateusz Lewicki - kl. V SP w Szychowicach
  4. Wiktoria Wójcik - kl. V SP w Mirczu
  5. Jakub Piluś - kl. VI SP w Mirczu
  6. Anna Nowosad - kl. V SP w Mirczu
  7. Magdalena Kozdroń - kl. VI SP w Mirczu
  8. Aleksandra Małyszek - kl. VI SP w Mirczu
  9. Julia Buchajczuk - kl. III Gimnazjum w Mirczu
  10. Kornelia Sienicka - kl. II Gimnazjum w Mirczu
  11. Gabriela Kusa - kl. III Gimnazjum w Mirczu
  12. Monika Powęzka - kl. III Gimnazjum w Mirczu
  13. Mateusz Krupa - kl. III Gimnazjum w Mirczu
  14. Klaudia Dziug - kl. III Gimnazjum w Mirczu
  15. Oliwia Łoś - kl. III Gimnazjum w Mirczu

Za osiągnięcia sportowe stypendium otrzymała natomiast Natalia Górniak, uczennica II klasy Gimnazjum w Mirczu.

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
BB
BB 11.07.2018, 14:26
To nie stypendia wojta lecz wszystkich podatnikow z gminy Mircze.
do obiektywny M. M.
do obiektywny M. M. 11.07.2018, 13:34
Gmina Dołhobyczów nie wypłacała z gminnej kasy ale z osobistych pieniędzy wójta G.D. .Wydał równo 1200 zł z kieszeni!
olo
olo 11.07.2018, 14:03
W Werbkowicach z osobistych funduszy.
obiektywny
obiektywny 11.07.2018, 00:32
wiem skąd w waszych komentarzach taka frustracja - wasze dzieci chętnie by stypendia wzięły ale średnia ocen pewnie była do bani ;)) @Mysza gdyby była u władzy to by kasę dawała ,,ze swoich,, na ,,rozdawnictwo kulturalno -wycieczkowe,, ;)))) . Stypendia z tego co słyszałem to nie jest żadna nowość bo w ubiegłym roku też były - więc cóż dziwnego że w tym roku też były ? może to że dziecko @Myszy w ubiegłym roku dostało a w tym już nie ??? więc trzeba było iść i się kłócić z nauczycielami że nie ,,docenili,, syna/córki.Gmina Dołhobyczów również wypłacała stypendia no i co ? już widzę tą falę hejtu , która się zaraz przetoczy że niby ja bronię władzy,że to moi znajomi, że takie tam inne pierdoły.... otóż NIE !!! nikogo nie bronię, nawet na obecną władzę nie głosowałem ale skąd w was tyle nienawiści , frustracji i złości ??? szkoda Wam? żal du.ę ściska że to nie wasze dzieci czy o co wam chodzi ??? artykuł o stypendiach a Wy co ? o wycieczkach coś tam piszecie.... echhh ludzie , ludzie... idźcie do dobrej poradni psychologicznej to może coś na to pomogą
xxx
xxx 11.07.2018, 11:31
Obiektywny - raczej nieobiektywny. Prawda w oczy kole.
obiektywny
obiektywny 11.07.2018, 21:39
@XXX - jeżeli już coś chcesz napisać to bardziej skup się nad treścią - mnie prawda w oczy kole ??? ha ha ha - raczej was a nie mnie bo to pozostali się spuszczają nad stypendiami a nie ja niestety
AS
AS 10.07.2018, 14:17
wycieczki , kuropatfy i słodkie lenistwo!
ja
ja 10.07.2018, 13:49
Wycieczki to priorytet tej Pani. Stypendia nie ze swoich a z publicznych. Corka dostala stypendium bo jak inaczej.
ciekawski
ciekawski 10.07.2018, 13:53
Miasto Hrub. wydalo na ten cel 15 tys., a ile gmina Mircze?
mysza
mysza 10.07.2018, 11:05
Ze swoich nie daje tylko z publicznych! Rozdawnictwo kulturalno-wycieczkowe!

Pozostałe