Zamość: Marta Pfeifer kandyduje na urząd prezydenta miasta

  • 15.06.2018, 11:25 (aktualizacja 15.06.2018 12:27)
  • bw
Zamość: Marta Pfeifer kandyduje na urząd prezydenta miasta
Radna Marta Pfeifer podczas konferencji zwołanej dziś (15 czerwca) naprzeciwko Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej na ul. Zamoyskiego ogłosiła swoją kandydaturę na urząd prezydenta Zamościa. Radna zadeklarowała, że wystartuje z własnego komitetu wyborczego.

Przewodnicząca Komisji Samorządu i Porządku Publicznego oraz radna Rady Miasta Zamość ogłosiła swój start w wyborach samorządowych podczas konferencji prasowej zwołanej w piątek, o godzinie 11:00 na terenach zielonych naprzeciwko PWSZ na ul. Zamoyskiego. 

– Jestem rodowitą zamościanką i dlatego bardzo leży mi na sercu dobro miasta. Musimy odbić się od dna i wreszcie wykorzystać ogromny potencjał. Mam pomysł, jak to zrobić –zadeklarowała radna Pfeifer. 

Radna zadeklarowała, że komitet przedstawi kandydatów na radnych we wszystkich okręgach. Marta Pfeifer podkreśliła także, że wystartuje z własnego komitetu wyborczego i będzie walczyć o poparcie mieszkańców, a także prowadzi rozmowy ze stowarzyszeniami i Koalicją Obywatelską. – Prowadzę zaawansowane rozmowy z Koalicją Obywatelską i w najbliższym czasie przekaże państwu więcej informacji – poinformowała Marta Pfeifer.

Zapytana o wybór miejsca zwołania konferencji, tak wyjaśniła swoją decyzję: – Zwołałam tutaj swoją konferencję, bo czas wyjść na osiedla, czas na inwestycje właśnie na tych 16 zamojskich osiedlach, co moim zdaniem przez te 4 lata nie udało się panu Wnukowi – stwierdziła.

Program wyborczy i kandydatów na radnych zostanie przedstawiony w najbliższym czasie.

CZYTAJ TEŻ: KOALICJA OBYWATELSKA W OPOZYCJI DO WNUKA. WSPÓLNE LISTY I WSPÓLNY KANDYDAT NA PREZYDENTA

bw
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Możliwość komentowania została wyłączona w związku z ciszą wyborczą

Pozostałe