Zamość: W pięciu napadli na dziewczynę. Obcięli jej włosy

  • 12.05.2018, 12:36 (aktualizacja 12.05.2018 12:45)
  • ak
Zamość: W pięciu napadli na dziewczynę. Obcięli jej włosy Fot. pixabay.com
Zamojscy policjanci zatrzymali sprawców napadu na 18-latkę. Mężczyźni zaatakowali ją na jednym z osiedli. Chcieli pieniędzy, a później gonili, obcięli włosy i zranili w rękę.

Do zdarzenia doszło w czwartek (10 maja). Informację o napadzie policja dostała z oddziału ratunkowego, na który zgłosiła się 18-latka. Młoda kobieta była ranna w rękę.

Policjanci ustalili, że na jednym z zamojskich osiedli pięciu mężczyzn zażądało od dziewczyny portfela z pieniędzmi oraz telefonu komórkowego. – Nastolatka stanowczo odmówiła i zaczęła uciekać. Jednak mężczyźni dogonili ją i wówczas jeden z nich nożyczkami obciął jej kosmyk włosów. W momencie, gdy inny mężczyzna próbował zrobić to samo broniąca się kobieta została zraniona nożyczkami w rękę. Po chwili udało się jej wyrwać napastnikom i uciec – relacjonuje Dorota Krukowska-Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji.

Kryminalni już kilka godzin po zdarzeniu zatrzymali mężczyzn podejrzanych o usiłowanie rozboju. – Dwaj z nich to 18-latkowie z gminy Miączyn oraz gminy Krasnobród, kolejni to 25-letni mieszkaniec Zamościa oraz 17-latek z gminy Łabunie. Najstarszym napastnikiem był 38-latek bez stałego meldunku – wylicza policjantka.

Wczoraj w prokuraturze zarzuty usiłowania rozboju przedstawiono 18-latkowi z gminy Krasnobród oraz 25-latkowi z Zamościa. Prokurator zdecydował o zastosowaniu w stosunku do nich środka zapobiegawczego w postaci dozoru policyjnego oraz zakazu zbliżania się do pokrzywdzonej.

ak
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (25)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Znajomy.
Znajomy. 27.06.2018, 16:15
To *** i ćpunka znam ją jej tez powinni wyrok dać za złamanie zakazu wyroku sąndu za zblirzanie sie do tomka bo ba zakaz on zanią wytok dostał do odsiatki a z nim się dalej spotyka i utrzymuje kontakt.. To kpina z sąndu ona łamie prawo..!!!!
Agent.
Agent. 25.06.2018, 19:15
Każdy wie ze to ćpunka i strolem ćpa !! A dziecko zostawia same. A do opcych menżczyzn mowi wujek tato.
Czarna
Czarna 25.06.2018, 09:58
Ludzie co wy macie kur** w glowach leczcie sie nie znacie dziewczyny to zamknijcie mordy. Popatrzcie sie na siebie. I nigdy nie zostawia dziecka de*** w przeciwiestwie do innych ktorzy jeszcze pozwalaja zeby bic swoje dziecko przez "meża".
Rybak
Rybak 24.06.2018, 17:00
Ludzie mówią o niej tez rózne żeczy ze ma z nim kontakt ze utrzymuje tego brudasa i razem ćpają to ćpunka i ze podobno się tak puszcza za kase chwali sie ze tak zarabia.
Lola.
Lola. 24.06.2018, 16:56
A ta kaska sucha tez cpa tlucze sie z ***ami a trol poprawia haha!! Zalorzyla mu sprawe w sadadzie i tomek ma zakas zblirzania sie do niej i ma wyrok za nią i tak utrzymuje kontakt z nim i sie spotykają to cpunka z niej ..
Lol
Lol 23.06.2018, 16:38
Oo ciekawie widze się zaczyna
KSW.
KSW. 23.06.2018, 16:35
*** pedofila teraz jego bendą gwałcic !! *** litwinczuka tomka !!
ol
ol 23.06.2018, 13:44
patologia sama nie kto inny
LBL
LBL 23.06.2018, 09:55
Jemu ***a obetniemy a nie on włosy dziewczynie kosa pod żebro i ***a obcientego w morde .. *** trola!! Zamosc cie sciga litwiczukowa *** do piachu z nim. Chłopaki jestem zwami jak trzeba to pomoge i chlopali z LbL. .
Zmc
Zmc 23.06.2018, 09:50
Oo co ja tu widze tez to potwierdzam chandluje prochem pobiera od płachtuw towar to frajer teraz ukrywa sie w zamosciu bo chlopaki chca go dojechac za przektenty pedofila tego podobno zgwałcil 10letnia dziewczynke *** go bezdomny brudas smierdzoncy !!
ZK.
ZK. 23.06.2018, 09:45
Wiem co mowisz kolego ze to diler cpun i pedofil siedzialem z nim to walilismy w *** pod cela na spacernaku chdzil jak szczur ha. A potem byl na izolatce bo chlopaki go leli to frajer poicyjny *** trkola!!! Tomka z
Dk.
Dk. 25.05.2018, 05:13
To tomek litwieczuk co sprzedaje prochy ćpun ***ony to męnska prostytutka chłopaki opowiadają ze w kryminale mydło podnosi kiedys siedzial za majty .to pedofil. !! Ludzie opowiadają do zywocie z nim.
Onakrk
Onakrk 17.05.2018, 20:13
Do utylizacji całe towarzystwo,łącznie z tą dziewczyną.
Triller
Triller 15.05.2018, 13:26
Ci faceci mają za sobą kryminalna przeszłość i mówią na dziewczynę która napadli że jest ćpunką? Oni powinni zostać ukarani a dziewczyna powinna dostać odszkodowanie za zjebow
anon
anon 15.05.2018, 10:35
Całe peo i starówkę (specjalnie z małej litery) już dawno powinni zamknąć na Okrzei.
Peo..
Peo.. 4.06.2018, 13:50
A co ma Peo do tej sprawy, nie wiesz kto tam był i co się działo to się lepiej nie udzielaj.
???
??? 14.05.2018, 17:21
Wiem bardzo dobrze bo byłem w tym towarzystwie że ta dziewczyna oszukujac na 150zl tego chłopaka w slangu ulicznym wy***iła mu te pieniądze pojechała po temat dla siebie, więc ona jest Narkomanka a nie te chłopaki co obcieli jej włosy. Uwierzcie że ci goście żyją swoim życiem i nie czytają tych artykułów i opisów i nawet się nie przyjmoja jakimiś gwiazdami wiem co mówię znam ich osobiście.
Wilkołak
Wilkołak 14.05.2018, 17:00
Co to są za komentarze? Nic ich nie usprawiedliwia żeby łapać ją w pięciu i oszpecać dziewczynę. Tak się zachowują patole bez wychowania i stare zamojskie ćpuny. Zapewne będą wyłapywani po kolei bo nie puszcza się takim nic płazem.
d.k
d.k 13.05.2018, 20:31
bez przesday na 150 mnie ostatio ouszukala no i ten telefon i obciolem wlosy i tyle jakie 500
adam