Podsumowanie roku leśmianowskiego w Książnicy Zamojskiej

start 12.10.2017 godz. 16:00

Książnica Zamojska

koniec 12.10.2017 godz. 18:00

Lokalizacja: Zamość, Kamienna 20

Na czwartek, 12 października zaplanowano w Książnicy Zamojskiej spotkanie podsumowujące wszystkie działania biblioteczne organizowane w związku z obchodami Roku Bolesława Leśmiana w Zamościu.

Podczas tego wydarzenia, poeta, prozaik i felietonista Tomasz Jastrun opowie m.in. o Leśmianie i jego twórczości. W programie spotkania znalazł się również wernisaż zatytułowanej "Łąka" wystawy, dedykowanej Leśmianowi, na której prezentowane będą obrazy wystawy Elżbiety Gnyp. Również w czwartek ogłoszone zostaną wyniki konkursu czytelniczego „W kręgu życia i twórczości B. Leśmiana”, a jego laureaci odbiorą nagrody.

Początek wydarzenia o godz. 16.

Podziel się:

Zdjęcia (1)

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.