Zamość: Zaproszenie na promocję książki "Zamojszczyzna 1918-1959"

start 12.10 godz. 16:15

Muzeum Zamojskie

koniec 12.10 godz. 18:00

Lokalizacja: Zamość, Ormiańska 30

Dyrektor Muzeum Zamojskiego zaprasza na promocję książki Zygmunta Klukowskiego "Zamojszczyzna 1918 - 1959" wydanej przez Ośrodek KARTA w serii ŚWIADECTWA XX WIEK. Spotkanie odbędzie się w sali koncertowej muzeum 12 października 2017 roku o godz. 16:15 (wejście do Muzeum od strony Rynku Solnego).

W spotkaniu weźmie udział prezes Fundacji Ośrodka Karta i redaktor naczelny wydawnictwa - Zbigniew Gluza oraz redaktorka książki - Agnieszka Knyt.

W serii ŚWIADECTWA XX WIEK publikowana jest polska i europejska literatura faktu XX  wieku, głosy uczestników i świadków najważniejszych wydarzeń i procesów  społecznych ubiegłego stulecia. Opowieści, które pozwalają zrozumieć najnowszą historię Polski oraz jej bliskich i dalekich sąsiadów.

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791) 
jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.