Zamojskie Spotkania z Fantastyką 2017

start 15.09 godz. 09:00

Zamojskie Stowarzyszenie Kulturalne „Czerwony Smok”

koniec 17.09 godz. 12:00

Lokalizacja: Zamość

Znamy już termin tegorocznych, jubileuszowych Zamojskich Spotkań z Fantastyką. Tegoroczna piętnasta edycja wydarzenia organizowanego przez Zamojskie Stowarzyszenie Kulturalne „Czerwony Smok” zaplanowano na weekend 15-17 września.

Konwent rozpocznie się w piątek, 15 września w Szkole Podstawowej nr 4 i trwał będzie aż do niedzielnego popołudnia. Organizatorzy zapewniają trzy dni wypełnione programem oraz miejsca noclegowe na czas trwania wydarzenia.

Uczestnicy będą mogli spotkać swoich ulubionych autorów, takich jak Anna Rychter, Michał Gołkowski, Jacek Łukawski, Andrzej Pilipiuk czy Witold Vargas. Poza licznymi prelekcjami, warsztatami, konkursami czy panelami dyskusyjnymi na uczestników będą czekać różnorakie atrakcje. Goście będą mogli spędzić czas przy jednej z ponad stu gier planszowych oferowanych przez Zamojskie Stowarzyszenie Kulturalne „Czerwony Smok” czy pograć na zarówno nowych, jak i starszych generacjach konsol. Na bardziej wymagających czekać będą również gry fabularne czy bitewne.

Więcej informacji na stronie internetowej zskcs.pl.

 

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791) 
jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.