Zamość na okrągło 2017 (PROGRAM)

start 11.08 godz. 10:00

UM Zamość

koniec 13.08 godz. 20:00

Lokalizacja: Zamość, Rynek Wielki

Trzydniowe święto motoryzacji już w nadchodzący weekend (11-13 sierpnia). Od piątku do niedzieli potrwa plenerowa impreza "Zamość na krągło". Oj, będzie się działo!

Festiwal motoryzacji odbędzie się w Zamościu po raz drugi. Pojazdy na dwóch albo czterech kółkach zawojują całą przestrzeń zamojskiego Starego Miasta. Centralną areną zdarzeń stanie się Rynek Wielki, który podzielony będzie torem, na którym odbywać się będą m.in. pokazy freestyle motocross, pokazy stuntu i wiele innych atrakcji.

Ze względu na ogromne zainteresowanie mediów, mieszkańców i turystów – tegoroczna edycja została podzielona na trzy, uzupełniające się bloki tematyczne: rowery (piątek), motocykle (sobota) i auta (niedziela).

Pierwszego dnia imprezy pod Ratuszem powstanie miasteczko rowerowe, w którym uruchomiony zostanie serwis rowerowy, odbywać się będą pokazy w wykonaniu Fat Bike Roztocze i Artura Bielaka. Wieczorem koncert da grupa Red Lips.

Na sobotę planowana jest wielka wystawa motocykli, I Zamojski Zlot Kosiarek Spalinowych, pokazy FRS, a także Freestyle Motocross Night Show w wykonaniu ekipy Freestyle family.

W niedzielę odbędzie się wielka wystawa aut sportowych, zabytkowych i współczesnych, pokazy Slum Dunk - Dmitry ‚Smoove’ Krivenko, a na koniec zaplanowano koncert O.S.T.R.

Przez wszystkie dni motoryzacyjnej imprezy na Rynku Wielkim działać ma tor  skimbordowy, będą jeździć seegwaye, będzie również motokącik zabaw dla dzieci i liczne konkursy z nagrodami.

Podziel się:

Zdjęcia (1)

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.