Wakacje w Zamościu. Książnica Zamojska zaprasza na zajęcia

start 29.08 godz. 10:00

Książnica Zamojska

koniec 31.08 godz. 12:00

Lokalizacja: Zamość, Kamienna 20

My się latem nie nudzimy, pośród książek się bawimy - pod takim hasłem książnica Zamojska przez dwa wakacyjne miesiące będzie organizować zajęcia dla dzieci i młodzieży.

Spotkania mają odbywać się w każdy wtorek i czwartek, zawsze o godz. 10, nie tylko w głównej siedzibie biblioteki, ale również w jej filiach. W programie zajęć, na które wstęp jest wolny, m.in. głośne czytanie, gry i zabawy edukacyjne, konkursy, zajęcia plastyczne oraz liczne niespodzianki dla miłośników zabaw z książką w roli głównej.

Ale to nie koniec. Bo najmłodsze dzieci wraz z opiekunami biblioteka zaprasza na "Puchatkowe spotkania". Odbywać się będą w każdą środę od godz. 11 w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży przy ul. Kamiennej 20. Dla nieco starszych dzieci, również w środy w Centrum Informacji Ekologicznej i Mediateki (ul. Kamienna 20) odbywać się mają zajęcia "Wakacyjna wyprawa" (godz. 11).

Podziel się:

Zdjęcia (1)

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.