Zamość: Kinder Joy Road Show 2017 na Rynku Wielkim

start 20.05 godz. 10:00
koniec 19.05 godz. 19:00

Lokalizacja: Zamość, Rynek Wielki

To będzie wyjątkowa impreza. Jest adresowana głównie do dzieci, ale świetnie bawić się będą na pewno również dorośli. W sobotę (20 maja) na Rynku Wielkim w Zamościu odbędzie się wielogodzinny Kinder Joy Road Show 2017. Udział jest bezpłatny!

Podczas Kinder Joy Road Show 2017 każde dziecko będzie miało okazję odkryć swoje pasje. Dla uczestników wydarzenia, które rozpocznie się o godz. 10 i potrwa do 19 przygotowanych zostanie 5 stref tematycznych.

Organizatorzy zapowiadają, że będzie można ścigać się zdalnie sterowanymi samochodami, poczuć moc sportowej rywalizacji, nagrać swój własny teledysk, zostać konstruktorem zabawek, czy też sprawdzić swoje zmysły w konkursie kulinarnym. W każdej z tych stref na uczestników czekają inne zadania i możliwość zdobycia atrakcyjnych upominków oraz pamiątkowych dyplomów.

Kinder Joy Road Show to ogólnopolski cykl imprez plenerowych dla całej rodziny, który w tym roku odbywa się po raz trzeci. W dwóch dotychczasowych, które zawitały do 28 miast w całej Polsce, wzięło udział ponad 231 000 osób.

Podziel się:

Zdjęcia (1)

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.