Zamość: Rysunki Karoliny Krajcarz na wystawie w ZOO

start 22.07 godz. 05:00

Ogród Zoologiczny w Zamościu

koniec 23.07 godz. 15:00

Lokalizacja: Zamość, Szczebrzeska

Nie tylko zwierzęta, ale też rysunki młodej, zdolnej artystki można podziwiać w zamojskim Ogrodzie Zoologicznym im. Stefana Milera. Wystawa prac Karoliny Krajcarz została otwarta w zeszłym tygodniu. Będzie czynna do 23 lipca.

Ekspozycję można bezpłatnie zwiedzać od poniedziałku do czwartku w salach konferencyjnych zoo w godz. 12-16, a w piątki, soboty i niedziele w godz. 12-19.

Karolina Krajcarz urodziła się w 1983 roku w Zamościu. Jest absolwentką Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych im. Bernarda Morando, a także Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie. Dyplom z wyróżnieniem zdobyła na wydziale rzeźby w pracowni prof. Józefa Murzyna.

Wystawa, która jest prezentowana w ogrodzie zoologicznym to prace z lat 2003 - 2017, przedstawiające głównie zwierzęta, ale są także akty i pejzaże.

Ekspozycji towarzyszy zbiór zdjęć z prac modernizacji Ogrodu Zoologicznego w Zamościu z lat 2010 - 2016, w których uczestniczyła Karolina Krajcarz.

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791) 
jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.